Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Słupca walczy o Ścieżkę przyrodniczą

Słupeckie Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Społeczności Lokalnej ANMAR bierze udział w konkursie Fundacji Aviva „To dla mnie ważne”. Jest on przeznaczony  do wszystkich, którzy swoje inicjatywy adresują do rodziców i ich dzieci w wieku 0-13 lat.

ANMAR chce pozyskać fundusze na zrealizowanie swojej inicjatywy, którą jest zamontowanie w słupeckim lasku komunalnym  przyrodniczej ścieżki edukacyjnej, w której wszystkie elementy wykonane będą z ekologicznych i bezpiecznych dla środowiska materiałów. Ścieżka edukacyjna ma  zostać umiejscowiona na trasie ścieżki zdrowia, która została oddana do użytku w 2014 roku. Podniesienie atrakcyjności tego miejsca pozwoli, aby w większym stopniu i zaangażowaniu rodzicie ze swoimi dziećmi korzystali równolegle ze ścieżki zdrowia i ścieżki przyrodniczej. Rodzice będą mogli poprawiać swoją tężyznę fizyczną, a dzieci zdobywać wiedzę z zakresu przyrody, biologii itd. Będzie to także ciekawe miejsce, gdzie młode osoby spędzić będą mogły swój wolny czas. Inicjatywę Stowarzyszenia ANMAR można wspierać głosując na stronie Fundacji Aviva pod poniższym linkiem.

Głosowanie

Pomysł można też dotować. Każde wsparcie projektu minimalną kwotą 5 zł to dodatkowy głos na wybraną inicjatywę. Zachęcamy do głosowania!

TEKST: www.miasto.slupca.pl


Brak komentarzy

Dodaj komentarz