Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Słupczanin spowodował wypadek. Miał dwa promile.

Kolejnych pijanych kierowców na naszych drogach w ostatnich dniach zatrzymali policjanci z Powiatu Słupeckiego. 

3 listopada policjanci zespołu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali w Słupcy 25-letniego mężczyznę, który kierował samochodem osobowym będąc w stanie nietrzeźwości i uderzył pojazdem w ogrodzenie posesji. Badanie wykazało, że mieszkaniec Słupcy miał około 2 promili alkoholu w organizmie.

Tego samego dnia dzielnicowy zatrzymał w Młodojewie nietrzeźwego 64-letniego mieszkańca gminy Słupca, który prowadził samochód osobowy. Miał około 2,8 promila alkoholu w organizmie. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania autem.

Z kolei 4 listopada w Słupcy doszło do podobnego zdarzenia. Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę bez uprawnień do prowadzenia pojazdu. 35-letni mieszkaniec Słupcy prowadził samochód mając około 2,5 promila w organizmie.

5 listopada w Orchowie policjanci z miejscowego posterunku policji zostali powiadomieni przez świadka, którzy informował o mężczyźnie znajdującym się pod wpływem alkoholu, który kieruje autem. Mężczyzna przebywał w towarzystwie  drugiego kolegi, który również był pijany.

Obaj zostali zatrzymani do wytrzeźwienia i wyjaśnienia sprawy. Zarzut prowadzenia pojazdu będąc w stanie nietrzeźwości (około 1, 3 promila -) przedstawiono 34- letniemu mężczyźnie z powiatu aleksandrowskiego woj.kujawsko-pomorskiego.

Należy pochwalić obywatelską postawę osoby, która powiadomiła o zdarzeniu i być w ten sposób zapobiegła tragicznym wydarzeniom na drodze.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz