Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Słupczanin uprawiał konopię

W minionym tygodniu praca słupeckich policjantów dała wymierne efekty w postaci zatrzymań kolejnych osób, które posiadały narkotyki. Jeden z zatrzymanych trudnił się dodatkowo uprawą konopii indyjskich. Trzem podejrzanym o popełnienie przestępstw narkotykowych grozi nawet do 3 lat więzienia. 

Do policyjnej izby zatrzymań trafiło trzech mężczyzn, do czasu wyjaśnienia przez nich okoliczności posiadania środków odurzających. 27 sierpnia policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 28-letniego mieszkańca Słupcy, który wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii posiadał ponad 170 gramów amfetaminy i uprawiał 13 krzewów konopii indyjskich. Dwa dni później w ręce słupeckich stróżów prawa wpadł 22-latek z powiatu wrzesińskiego, przy którym funkcjonariusze znaleźli kilka gramów amfetaminy. Tego samego dnia mundurowi zatrzymali kolejnego „amatora” tego narkotyku. 39-letni Słupczanin posiadał przy sobie niemal 10 gramów zakazanych środków. Policjanci zabezpieczyli rośliny i narkotyki do dalszych badań.


Najnowsze komentarze
  • Ale musiało ślicznie pachnieć <3

  • pod wawrzyńcem dziady chleją wódę, degenerują społeczeństwo, biją żony, nieszczą wątroby, swoje życia. a porządny obywatel nie może zapalić skręta. prawo na poziomie Białorusi. wyjeżdżamy stad, komedia nie kraj! pozdrówki dla palących !

  • nie zeby hejt… ale straszne gowno tam mieli..bez legalizacji nigdy nie bedzie normalnie. i takie gowno pozniej trafia za ciezkie pieniadze do luudzi ktorzy po prostu chca sobie zapalic..a jjeszcze gorzej ze do dzieciakow.. a nie jak zul sie nachlac do odciecia swiadomosci. porazka

  • Słupca nocą ze spirzowa mocą i z waszą pomocą damy czadu dziś! LEGALIZACJA TERAZ I TU. Poczuj to! Synuuu

  • To co wyprawia się w tym kraju jest naprawdę chore. Dlaczego nie pójdziemy w ślady innych krajów i nie pozwolimy legalnie palić, leczyć nowotworów, padaczki, starczych dolegliwości, itp.. i nie każąc przy tym wydawać grubych pieniędzy, tak jak teraz płaci się czarnemu rynkowi? Bo przemysł farmaceutyczny zbija teraz zbyt duże siano, leki są drogie i często jest tak, że z owej emerytury nie starcza na lekarstwa, a państwu jest na rękę, że ludzie pracują do śmierci. Już nie wspominam o zatkaniu dużej części dziury budżetowej poprzez legalizację..
    NIKOGO NIE ZABIŁA, A JEDNAK ZAKAZANA!

Dodaj komentarz