Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Słupczanin w telewizyjnym serialu

W serialu dokumentalnym telewizji Polsat „Jedziemy na ryby” wystąpił słupczanin, Łukasz Gątarczyk.

– Bohaterami serialu dokumentalnego są charyzmatyczni wędkarze. Będziemy śledzić ich pełne humoru przygody, biwakowe życie i podziwiać razem z nimi naturę.

Pokażemy wyjątkowych przyjaciół, którzy spotykają się nad wodą, aby razem miło spędzić czas. Ryby są tutaj jedynie pretekstem do tego, żeby opowiedzieć o ich relacjach – czytamy w opisie programu na stronie jego producenta.

– Na pomysł mojego udziału w tym serialu nie wpadłem ja, a moi znajomi, którzy już w nim występują. Jego idą nie jest pokazanie głównie wędkowania, a tego wszystkiego co jest z nim związane i dzieje się dookoła. Sam udział w takiej inicjatywie to fajna przygoda i okazja do poznania nowych, ciekawych ludzi, między innymi tych, którzy odpowiedzialni są za jego produkcję. To również szansa na nauczenie się czegoś nowego.

Co ciekawe praca na scenie i kontakt z publicznością, którego już doświadczyłem przychodził mi o wiele łatwiej niż obcowanie z kamerą. Nie obyło się bez tremy, ale z każdym kolejnym ujęciem było coraz lepiej. Za mną pierwszy sezon serialu, ale niewykluczone, że nie ostatni- relacjonuje Łukasz.

Premierowe odcinki z jego udziałem możecie oglądać w telewizji Polsat Play w piątki o godzinie 20:00, powtórki w sobotę o godzinie 8:00 i niedzielę o 10:00, a także  na platformie Polsat Box Go.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *