Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Słupczanka bez trenera

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom Adam Topolski nie poprowadzi Słupczanki Słupca w kolejnym sezonie.

-Pierwszy trening, sparing z Lechem Poznań, bez trenera Topolskiego. W dniu dzisiejszym odbył się pierwszy trening Słupczanki po wakacyjnej przerwie. W zajęciach uczestniczyło 15 zawodniczek.

W okresie przygotowawczym seniorki będą trenować 3 razy w tygodniu i rozegrają co najmniej 2 mecze kontrolne. Szczególnie zapraszamy 3 sierpnia na godzinę 18. Przy ulicy Gajowej Słupczanka zagra mecz sparingowy z 2 ligowym Lech UAM Poznań. Wtorkowe zajęcia poprowadziła trenerka Akademii Paulina Bednarowicz.

Niestety pomimo wcześniejszych informacji Adam Topolski nie poprowadzi drużyny w nowym sezonie.-Adam Topolski zrezygnował z dalszego prowadzenia drużyny. Korzystając z okazji chciałbym w imieniu swoim, zarządu oraz zawodniczek podziękować trenerowi za te kilka miesięcy wspólnej pracy.

Na pewno był to bardzo dobry czas dla klubu, drużyny i wszyscy na tej współpracy dużo skorzystaliśmy. Nazwisko nowego trenera poznamy najpóźniej do końca tygodnia – powiedział prezes klubu Paweł Woźniak- czytamy w komunikacie Słupczanki.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz