Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Słupczanka durga w halowych zmaganiach

Drugie miejsce na turnieju w Stęszewie w ramach Pucharu Polski Kobiet w Futsalu zajęły zawodniczki Słupczanki Słupca.

-Pierwszy raz w historii klubu stajemy na podium w tych rozgrywkach! Był to 3 udział Słupczanki w Pucharze Polski w Futsalu.Tradycją już jest, że zawsze przed pucharem mamy tylko jeden trening na hali. Więc skąd taki dobry rezultat?- o to muszą już Państwo zapytać trenera Mirosława Kwaśnego Ale z tego co wiemy to „magik” nie zdradza swoich sekretów.

Świetny występ naszej młodej bramkarki Gabrysi! Jakby była wręczana nagroda dla najlepszej bramkarki to jesteśmy pewni że dostałaby ja właśnie Gabrysia!Cieszy nas fakt, że mimo braku treningów na hali, dziewczyny pokazały bardzo wysoki poziom! I mimo tego, że niezbyt dobrze weszły w pierwsze spotkanie z Jarocinem, potrafiły przyjąć porażkę na klatę i dotrzeć do samego finału! Gratulujemy wszystkim zespołom!

Bardzo dziękujemy naszemu trenerowi bramkarek (Krzysztof Sikorski) za przygotowanie bramkarki jak i transport naszych zawodniczek na turniej! Specjalne podziękowania kierujemy do Pana Michała Staszaka, właściciela firmy StaszakTrans, który zapewnił nam transport! – czytamy na stronie Słupczanki.

 

Wyniki:

Faza grupowa:

Słupczanka 0:1 Jarota Jarocin
Słupczanka 1:0 Kania Gostyń
bramka:Wiktoria Nowaczyk

Słupczanka 2:0 Grom Wolsztyn
bramki:Natalia Rozmus

 

Półfinał:

Słupczanka 2:2 UAM Poznań
bramki:Julia Olek, Maja Pacholska

Karne 5:4 w dla Słupczanki

 

Finał:

Słupczanka 0:2 Grodzisk Wielkopolski

 

FOTO: Słupczanka Słupca


Brak komentarzy

Dodaj komentarz