Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Słupczanka w finale ogólnopolskiego konkursu

Lena Witkowska, uczennica Centrum Kultury „Muzyk” ze Słupcy zaśpiewa w finale prestiżowego Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”. Finał odbędzie się w czerwcu w Tarnobrzegu.

6- letnia Lena uczy się śpiewu w klasie Krystiana Bartczaka, właściciela CK „Muzyk”. Kilka dni temu pisaliśmy o jej sukcesie, jaki osiągnęła podczas IX Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Majki Jeżowskiej „Rytm i Melodia” w Radomiu. Jury spośród ponad setki uczestników zakwalifikowało młodą artystkę ze Słupcy do ścisłego finału, gdzie otrzymała wyróżnienie. Nie minęło wiele czasu, a Lena odniosła kolejny sukces podczas eliminacji regionalnych do Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”, który odbywał się wczoraj w Ostrowie Wielkopolskim. Utwór „Ciasta” w wykonaniu Leny tak przypadł do gustu członkom jury, że postanowili zaprosić ją do wielkiego finału w Tarnobrzegu.

Już po raz trzeci wokalistka Centrum Kultury Muzyk, spośród 2500 uczestników z całej Polski, zostaje wybrana do finału tego konkursu. W roku 2012 i 2013 była to Aleksandra Borowska, również z klasy wokalu Krystiana Bartczaka. Ola śpiewała wtedy w najstarszej kategorii wiekowej (klasy ponadgimnazjalne). Lena Witkowska, jako najmłodsza uczestniczka, zaprezentuje nasze miasto i Centrum Kultury Muzyk w najmłodszej kategorii wiekowej (6lat-9lat). Trzymajmy kciuki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *