Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Słupeccy działacze Platformy Obywatelskiej na Konwencji Przyszłości

Przedstawiciele i sympatycy Platformy Obywatelskiej z powiatu słupeckiego wzięli udział w Konwencji Przyszłości, która została zorganizowana w miniony weekend w Radomiu.

W wydarzeniu wzięło udział około 6000 osób.- Konwencja przyszłości w Radomiu pokazała, że PO jest gotowa do rządzenia i ma pomysł na Polskę. Na sali czuć było wielką energię i wiarę, że można wspólnie naprawić nasz kraj. Filary programowe PO to walka z inflacją i drożyzną, przywrócenie bezpieczeństwa (obronnego i energetycznego), odbudowa roli Polski na arenie międzynarodowej (naprawa relacji z UE, odblokowanie środków z KPO) oraz wspieranie słabszych (mniejszości, osób niepełnosprawnych, kobiet) i ekologia (walka ze zmianami klimatycznymi).

Serdecznie zachęcam wszystkich do obejrzenia całej konwencji, naprawdę warto wysłuchać choćby świetnego przemówienia przewodniczącego Donalda Tuska. Warto przypomnieć, że za rządów PO mieliśmy do czynienia z deflacją, czyli ze spadkiem cen, a PiS doprowadził do 16% inflacji pokazując swój brak kompetencji.

Teraz jest czas na ciężką pracę w terenie i zachęcamy wszystkie osoby do współpracy. Każde wsparcie jest na wagę złota. PiS oszukał wiele grup społecznych, takich jak nauczyciele, rolnicy, emeryci i trzeba o tym głośno mówić. Skończy się PiS, skończy się drożyzna” – podsumował wydarzenie Krzysztof Skrzypczak wiceprzewodniczący PO w powiecie słupeckim.

 


Najnowsze komentarze
  • „Można oszukiwać pewną grupę ludzi przez pewien czas, ale nie można oszukiwać wszystkich ludzi przez cały czas”. – Abraham Lincoln

  • Zaklinanie przyszłości-będzie tak jak już było,bo programu się nie ujawniło.Wasz IDOL -nie wstyd wam za niego Niemcy już go,,DOCENILI”.

  • Starosta, skończ lepiej z tą marną krytyką, przyjrzyj się własnej formacji i waszym oszustwom. Tego nawet Miller nie dokonał.

  • Konwencja Przyszłości bez żadnego programu – tylko PIS, PIS i PIS oraz cena chleba według ich skompromitowanego idola za 30 zł za bochenek – żenada. A co do zaproponowania ma przewodniczący Skrzypczak ?

    • Pamiętam przelom lat osiemdziesiątych i dziewiecdziesiatych. Wielka inflacja, wysokie oprocentowania kredytów (niektórzy z tego powodu odbierali sobie życie, bo nie byli w stanie spłacić zaciągniętego kredytu). Kazali nam zaciskać pasa, więc zaciskalismy. Doszliśmy do normalności. Teraz cofnęliśmy się do tych czasów i co? Znów mam zaciskać pasa, a rządzący będą mówić, że to wina Tuska. To jak to jest. PIS jest u władzy prawie osiem lat, a rządzi Tusk? To kiedy oni zaczną rządzić?

  • Poszukaj pan na lotnisku CPK koło salonu z samochodami elektrycznymi tam jest taki mały salonik gdzie wszystko jest po 3 euro. Dojedzie pan szybko. Przy Elektrowni Ostrołęka jedzie pan prosto jedną ze stu autostrad a potem jedną ze stu obwodnic następnie skręci pan w prawo obok promu. Na pewno pan go znajdzie. Powodzenia.

  • Proszę poinformujcie przewodniczącego PIS idzie z podziękowaniem za ,,ŚWIETNE” przemówienie ,nie ośmieszajcie się z tą deflacją/proszę zapoznać się jak to działa w gospodarce/.

  • Tej twarzy mówię NIE

  • „Przyjaciele” z PO mam rade na wagę zdrowia -wyślijcie speca od ciepłej wody w kranie/Tuska/ Niemcom, a Polacy nie będą okłamywani!

Dodaj komentarz