Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Słupecka akcja lato trwa

Za nami kolejny ciekawy dzień w ramach słupeckiej akcji Lato 2015. Choć zainteresowanie nie było za duże to warto pochwalić organizatorów za pomysłowość i zaangażowanie.

Na początek dla dzieci zaplanowano spotkanie w Muzeum Regionalnym pt. „Poznajemy nasze miasto” z okazji 725- lecia lokacji Słupcy. Niestety, frekwencja nie dopisała i muzeum odwiedziła tylko jedna osoba. Organizatorzy nie zrezygnowali jednak ze swoich planów i chłopiec mógł zobaczyć wystawy, które aktualnie prezentowane są w placówce, a także dowiedzieć się ciekawych rzeczy na temat historii miasta.
Później na słupeckim Orliku, po raz kolejny w te wakacje, zorganizowano tzw. Strefę Kids, czyli gry i zabawy dla dzieci oraz rodziców, którzy chętnie włączyli się do zabawy. Wspólne starty w poszczególnych konkurencjach dały dużo radości i pozwoliły wzmocnić więzi pomiędzy dziećmi i ich rodzicami. Na kolejną Strefę Kids Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza 27 sierpnia. Wtedy rozstrzygnięta zostanie też rywalizacja, która prowadzona jest podczas poszczególnych spotkań. Do wygrania m.in. profesjonalna sesja zdjęciowa dla dziecka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *