Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Słupecka OSP z nowym Zarządem

Podsumowanie roku i prezentacja nowego Zarządu. To dwa główne punkty walnego zebrania sprawozdawczego Ochotniczej Straży Pożarnej w Słupcy.

Jak zwykle rozpoczął je koncert Orkiestry Dętej OSP. Zaraz potem strażakom wręczono odznaczenia za wysługę lat.

Nie zabrakło też sprawozdania z działalności w 2019 roku oraz głosowania nadAbsolutorium dla Zarządu.

To było jednogłośne. Miniony rok nie był jednak łatwy dla słupeckiej jednostki.

 

 

Na zebraniu przedstawiono nowy Zarząd. Prezesem został Piotr Rogowicz, jego zastępcą Ryszard Matuszewski, naczelnikiem Marcin Sedęcki, jego zastępcą Sławomir Jasiak, a sekretarzem Łukasz Kliczmak.

Podsumowana została również działalność strażackiej orkiestry oraz przedstawione jej plany na nowy rok.

Dalszą współpracę ze jednostką zadeklarował również miejski samorząd.

Aktualnie Ochotnicza Straż Pożarna w Słupcy zrzesza 142 członków.

 

 

*materiał sponsorowany

7 odpowiedzi

  1. Kapelmistrzu teraz samemu będzie okazja popracować. Jestem ciekawa jak to będzie bez p. Joanny zorganizowany festiwal. Zarabia pan w orkiestrze bardzo dobrze i już nie będzie się kim wydłużyć.

  2. Pewnie znowu usłyszymy o sukcesach które nie miały miejsca. Kilka lat temu Orkiestra Słupecka brała udział w największych w Polsce festiwalach i wygrywała. Teraz ??? Szkoda gadać.

  3. I po co znów organizować ten przegląd przecież to straszny niewypał nagrody to kpina brak organizacji , przybyłymi orkiestrami nikt się nie zajmował gwarantuję że żadna z tych orkiestr już nigdy nie chciałaby się pojawić ponownie przykładem jest ostatni rok gdzie jedna z orkiestr po zobaczeniu warunków w jakich będą egzystować przez 3 dni zwiała do hotelu to wstyd dla miasta, a organizatorzy czyli pani J.Gajdzinska p pan J Jasiński to jedna wielka porażka im tylko chodziło o uszczknięcie czegoś dla siebie, a swoją drogą po ostatnim festiwalu podobno pani J.Gajdzinska miała duży problem z rozliczeniem funduszy pozyskanych na jego organizację.Ponatto myślę że powrót pana Jasińskiego to z jednej strony strzał w kolano dla orkiestry która przez kilka kilkanaście lat nic nie osiągnie pod jego batutą bo on tam przyszedł dla kasy a nie rozwoju orkiestry i tu szacunek dla [Wszystkich muzyków] że mimo wszystko poświęcają swój cenny czas z drugiej zaś dziwi mnie fakt że jeszcze kilka lat temu pan Burmistrz próbował się pozbyć pana Jasińskiego ktory to na jednym ze spotkań w magistracie powiedział panu Burmistrzowi że (Nie pan mnie powołał i nie pan mnie zwolni ) A teraz gdy była okazja poczynić kroki ku lepszemu pan J.J wrucil jak gdyby nigdy nic .No cóż szkoda bo można by było zbudować coś na nowo .bez niego w pół roku orkiestra grała by jak dawniej
    Pozdrawiam

    1. Poprzednia prezes została rozliczona za wszystko i usunięta z orkiestry po cichu a Kapelmistrz ma podwyżkę. Brawo 😁😁

  4. Bolo proszę ciebie włącz słownik i pisz poprawnie oraz składnie bo nie można tego czytać.A swoją drogą ktoś coś słyszał, ktoś coś mówił ile można to przerabiać.

  5. Byk na byku ortografia szanowny panie!! gdzie pan pobierał nauki z pisownia? . Aż czytać się nie chce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *