Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Słupecka piłkarka w Ninja Warior

Swoich sił w programie telewizji Polsat spróbowała Margarita Królak, zawodniczka Słupczanki Słupca.

Emisja odcinka z jej udziałem miała miejsce we wtorek wieczorem.-Od kilku lat oglądam program Ninja Warrior, który wcześniej emitowany był tylko za granicą. Podziwiałam startujących zawodników, ich odwagę, pewność siebie, siłę oraz determinację.

W tamtym momencie pomyślałam, że gdy tylko pojawi się ten program w Polsce muszę się do niego zgłosić i sprawdzić się.
Kiedy pierwszy raz stanęłam na lini startu wiedziałam, że jest to przypływ adrenalina który z pewnością będę chciała powtórzyć.

Tak więc zgłosiłam się do kolejnej już 5 edycji programu. Do tego występu przygotowywałam się od listopada pod okiem najlepszego zawodnika i trenera w Polsce! To dzięki niemu tak pokochałam ten sport. Do dziś trenuje i poświęcam większość swojego życia na treningi i zawody ninja.

Uważam, że do odważnych świat należy i trzeba dążyć do realizowania swoich marzeń, a udział w tym programie był moim małym marzeniem- mówi Margarita.

-Czułam, że jestem przygotowana by przejść tor eliminacyjny. Gdy przeszłam trzecią przeszkodę, pomyślałam sobie „teraz to już z górki”. Kolejna przeszkodę znałam bardzo dobrze, więc byłam pewna, że nie sprawi mi trudności i wtedy zostaną już tylko dwie. Jednak nadpotliwość dłoni i stres zrobił swoje.

Mimo wszystko jestem z siebie zadowolona i mam nadzieję, że zobaczycie mnie w kolejnych edycjach programu Ninja Warrior Polska. Ciszę się, że mam wokół siebie takich kibiców. Wspierają i motywują! Team Mardżi!- ocenia swój start zawodniczka.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz