Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Słupecka Platforma na Dniu Ziemi

Kolejny, trzeci już raz, słupecka Platforma Obywatelska  aktywnie obchodziła Dzień Ziemi w ramach światowego sprzątania świata.

-Platformersi pod szefostwem Aliny Suszyckiej skrupulatnie sprzątali teren przy plaży jeziora słupeckiego.

Efekty ich pracy cieszą i przerażają zarazem.

Najbardziej reprezentatywnej okolicy jeziora ubyło kilkanaście worków śmieci, ale wśród nich było między innymi kilkaset szklanych butelek.

Każda z tych butelek mogła być potencjalnym Źródłem ognia!  Kolejne sprzątanie świata zapewne jeszcze w tym roku-czytamy w nadesłanej informacji.

11 odpowiedzi

 1. Jak w tych kilku workach zmieściło się kilkaset butelek? Ciekawe co ma do powiedzenia burmistrz, że, na swoim terenie ma taki bałagan.

  1. Myślisz, że na terenie starosty (powiat) jest lepiej? Świadczy to o nas. Mieszkańcach miasta i powiatu. Na swoje przydomowe podwórko nie wyrzucamy, ale żeby pójść w teren ze śmieciami, niestety niektórzy nie mają problemu.

 2. Do Pablo. ….zakładam,że jesteś z tych co grabili raz więcej,raz mniej zwykłych pracujących na etatach,śmiesznych umowach… I to chcesz sprzątać? Bo co tu innego jest sprzątania? Sądownictwo co Ciebie jak i mnie to mało dotyczy ? To są zwykle wybiegi i próba siania zamętu…. PiS to drożyzna społeczeństwo bieduje a co można zaobserwować stacje benzynowe zawalone ludźmi MC Donaldy zapchane, pizzerie pełne więc pytam Kto to hasło stworzył wydał kilka milionów na banery…. oczywiście,że inflacja zrobiła bałagan i w kieszeni zostaje mniej…. Nowaka nie ma Kto osądzić bo kasta sędziowska ta z twej opcji robi co robi i czeka na wynik wyborów….itd ,itd,….tak ma być jak za PO gdzie jeden z tych na zdjęciu Boss firmy wypłacał ludziom zaliczki bo kasa nie spłynęła a w tym samym dniu pochwalił się jaką to kosztowna kolię kupił żonie na Gwiazdkę….i do tego marzy się Wam wrócić?

 3. Lolo, czy coś ci w życiu nie wyszło? Bo skąd tyle żółci i frustracji? Spróbuj może wznieść się ponad swoje własne poczucie krzywdy i niesprawiedliwości, przestań myśleć jak populista i uwolnij się wreszcie od spiskowych teorii dziejów. Może trochę poczytaj (np. Wyborcza, Newsweek), posłuchaj TVN24, BBC, etc. Ale jeśli nie pomoże, to jeszcze mogę ci służyć numerem telefonu znajomego psychiatry.

  1. Do Pablo… właśnie pokazałeś skąd masz wiedzę…no ale co się dziwić skoro jesteś entuzjastą opozycji i słuchasz tylko tych jedynych słusznie myślących to pogląd na sytuację w Polsce masz jednokierunkowa.
   Szkoda,że nie słuchasz innych i nie potrafisz mieć własnego poglądu…nie wiem w jakim jesteś wieku co przeżyłeś czego doświadczyłeś więc mogę trochę Cię zrozumieć i do psychiatry Cię nie będę wysyłał…. pokaż mi te spiskowe teorie …. zauważ,że o takich teoriach to tylko szczęka przegrany ,uwikłany z poprzednikami z lat przed 89 rokiem,aktyw PO co chciał odzyskać władze jak nie przez ulicę to przez zagranicę i do dziś to robią…szuję,kanalie z „królem Europy” na czele…
   Co ten „król” zrobił dla Polski??? więc Kolego zachęcam do pomyslunku…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *