Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Słupecka Platforma na Dniu Ziemi

Kolejny, trzeci już raz, słupecka Platforma Obywatelska  aktywnie obchodziła Dzień Ziemi w ramach światowego sprzątania świata.

-Platformersi pod szefostwem Aliny Suszyckiej skrupulatnie sprzątali teren przy plaży jeziora słupeckiego.

Efekty ich pracy cieszą i przerażają zarazem.

Najbardziej reprezentatywnej okolicy jeziora ubyło kilkanaście worków śmieci, ale wśród nich było między innymi kilkaset szklanych butelek.

Każda z tych butelek mogła być potencjalnym Źródłem ognia!  Kolejne sprzątanie świata zapewne jeszcze w tym roku-czytamy w nadesłanej informacji.


Najnowsze komentarze
 • O,oo mocna ekipa …na ok 18000 mieszkańców 12 osób to jest to!!!

  • bolo22 ciekawe co PO powie na śledztwo przeciw Donaldowi Tuskowi?

 • Jak w tych kilku workach zmieściło się kilkaset butelek? Ciekawe co ma do powiedzenia burmistrz, że, na swoim terenie ma taki bałagan.

  • Myślisz, że na terenie starosty (powiat) jest lepiej? Świadczy to o nas. Mieszkańcach miasta i powiatu. Na swoje przydomowe podwórko nie wyrzucamy, ale żeby pójść w teren ze śmieciami, niestety niektórzy nie mają problemu.

 • Uważam że burmistrz dobrze zarządza naszym terenem, po prostu wysłał PO do sprzątania

 • PO będzie stało za Tuskiem murem -zgodnie z doktryną Nojmana ,będzie nietykalny bo jest PO.

 • Po PiSie będziemy sprzątać przez wiele lat, tak jak po PZPR. Więc już się przyzwyczajajcie.

 • Do Pablo. ….zakładam,że jesteś z tych co grabili raz więcej,raz mniej zwykłych pracujących na etatach,śmiesznych umowach… I to chcesz sprzątać? Bo co tu innego jest sprzątania? Sądownictwo co Ciebie jak i mnie to mało dotyczy ? To są zwykle wybiegi i próba siania zamętu…. PiS to drożyzna społeczeństwo bieduje a co można zaobserwować stacje benzynowe zawalone ludźmi MC Donaldy zapchane, pizzerie pełne więc pytam Kto to hasło stworzył wydał kilka milionów na banery…. oczywiście,że inflacja zrobiła bałagan i w kieszeni zostaje mniej…. Nowaka nie ma Kto osądzić bo kasta sędziowska ta z twej opcji robi co robi i czeka na wynik wyborów….itd ,itd,….tak ma być jak za PO gdzie jeden z tych na zdjęciu Boss firmy wypłacał ludziom zaliczki bo kasa nie spłynęła a w tym samym dniu pochwalił się jaką to kosztowna kolię kupił żonie na Gwiazdkę….i do tego marzy się Wam wrócić?

 • Lolo, czy coś ci w życiu nie wyszło? Bo skąd tyle żółci i frustracji? Spróbuj może wznieść się ponad swoje własne poczucie krzywdy i niesprawiedliwości, przestań myśleć jak populista i uwolnij się wreszcie od spiskowych teorii dziejów. Może trochę poczytaj (np. Wyborcza, Newsweek), posłuchaj TVN24, BBC, etc. Ale jeśli nie pomoże, to jeszcze mogę ci służyć numerem telefonu znajomego psychiatry.

  • Pablo lolo ma racje że kasta opóźnia proces Sławomira Nowaka

  • Do Pablo… właśnie pokazałeś skąd masz wiedzę…no ale co się dziwić skoro jesteś entuzjastą opozycji i słuchasz tylko tych jedynych słusznie myślących to pogląd na sytuację w Polsce masz jednokierunkowa.
   Szkoda,że nie słuchasz innych i nie potrafisz mieć własnego poglądu…nie wiem w jakim jesteś wieku co przeżyłeś czego doświadczyłeś więc mogę trochę Cię zrozumieć i do psychiatry Cię nie będę wysyłał…. pokaż mi te spiskowe teorie …. zauważ,że o takich teoriach to tylko szczęka przegrany ,uwikłany z poprzednikami z lat przed 89 rokiem,aktyw PO co chciał odzyskać władze jak nie przez ulicę to przez zagranicę i do dziś to robią…szuję,kanalie z „królem Europy” na czele…
   Co ten „król” zrobił dla Polski??? więc Kolego zachęcam do pomyslunku…

Dodaj komentarz