Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Słupecka wiata notorycznie niszczona

Po raz kolejny zniszczona została wiata w okolicach słupeckiego Pumptracka. Sprawa zgłoszona została na policję.

-Dokładamy wszelkich starań, by nasze otoczenie było przyjemne dla oka i bezpieczne. Jednak w ostatnim czasie z niepokojem obserwujemy pojawiające się w naszej okolicy akty wandalizmu.

Nasze Stowarzyszenie poczyniło inwestycje na terenie 7 gmin powiatu słupeckiego w postaci wiat przystankowo-rowerowych, wraz z infrastrukturą towarzyszącą: kosze na śmieci i stojaki na rowery.

Niestety nasz mienie ciagle jest niszczone, dewastowane lub demolowane.

Szkody, w postaci zdewastowanej wiaty odnotowujemy głównie w mieście Słupca przy al. Tysiąclecia, obok Pumptracku – wiata jest notorycznie niszczona.

Środki na posadowienie wiaty pochodzą z budżetu Unii Europejskiej, naszą organizację obowiązuję okres trwałości projektu i utrzymanie wiaty w dobrym stanie technicznym. Niestety jesteśmy narażeni na ponoszenie kosztów związanych z naprawami.

Będziemy podejmować bezwzględne działania które, będą zapobiegały niszczeniu wiaty oraz kradzieży infrastruktury towarzyszącej

W tym tygodniu kolejnej wysłaliśmy na Policję zgłoszenie niszczenia mienia z prośbą o podjęcie działań zapobiegających dewastacji obiektu. Nie pozwolimy na długotrwały proceder wandalizmu.

Zwracamy się z prośbą do Państwa, abyście reagowali gdy jesteście świadkami sytuacji wzbudzających niepokój bądź wymagających interwencji policji. Dbajmy o wspólne mienie, nie odwracajmy wzroku gdy jest ono niszczone.

Każdy z nas ma pływ na to, jak wygląda nasze otoczenie- czytamy na stronie stowarzyszenia Unia Nadwarciańska.

 

Naprawili wiatę na pumptracku


Najnowsze komentarze
  • Na FB była rozmowa ze jakieś dzieciaki skaczą po stole w wiacie. Jak ktoś wstawił fotkę z zamazaną twarzą to od razu jakiś dzieciak ktory na niej był zaczął się obrażać że rodo że nie wyraża zgody na publikację (na swoim profilu sama ma zdjęcie jak stoi i pozuje za stole)
    A nic nie widziała złego że niszczy wiatę bo to jest niczyje.

  • Sytuację uratuje kamera skierowana wprost na wiatę i wielkie napisy, że teren jest monitorowany. Może będą się bali.

Dodaj komentarz