Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Słupecki siatkarz kontuzjowany. Ruszyła zbiórka na jego leczenie.

Na portalu zrzutka.pl ruszyła zbiórka na leczenie Adama Golika, siatkarza SPS Konspol Słupca.

-Witaj siatkarska rodzino !Uprawianie sportu na pewnym poziomie dostarcza ogrom pozytywnych emocji i wspomnień, które w wielu przypadkach pozostawiają swój ślad do końca naszych dni, niestety jednak jak to w życiu bywa, czasami los bywa dla zawodników bardzo okrutny.

Takie trudne chwile nie oszczędziły w ostatnim czasie również jednego z zawodników naszej drugoligowej drużyny siatkówki SPS Konspol Słupca, Adama Golika, który odniósł poważny uraz kolana podczas jednego z treningów. Początkowa diagnoza nie brzmiała aż tak dramatycznie, ponieważ mówiła ona jedynie o skręceniu. Niestety rezonans magnetyczny wykazał zerwanie więzadła pobocznego oraz dodatkowo uraz łękotki, co licząc czas od samego zabiegu poprzez żmudną rehabilitację, wyklucza Adama z gry na wiele miesięcy.

Nasz środkowy bloku, który swoje pierwsze sportowe kroki stawiał w barwach gdańskiego Trefla, z miejsca stał się kluczowym zawodnikiem w słupeckiej siatkarskiej układance. Z czysto ludzkiego punktu widzenia błyskawicznie złapał on dobry kontakt ze wszystkimi członkami w ekipie, a biorąc pod uwagę jego motywację do pracy i robienia ciągłych postępów, bez cienia wątpliwości wierzymy, że za całkiem niedługi okres czasu, zameldowałby się on na parkietach pierwszoligowych. W związku z tym, musimy pomóc mu w jak najszybszym powrocie do pełnej sprawności !

Koszta całego przedsięwzięcia na dzień dzisiejszy wynoszą ponad 20 tysięcy złotych, co oczywiście nie jest kwotą małą. Wierzymy jednak, że przy wspólnym wysiłku uda nam się zebrać niezbędną kwotę, a Adam szybko wróci na siatkarskie parkiety, cieszyć swoją grą nasze oczy-czytamy na stronie zbiórki, którą znajdziecie TUTAJ.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz