Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Słupecki szpital w programie zbiórek publicznych

Do specjalnego programu zbiórek publicznych przystąpił słupecki SPZOZ. 

-Szanowni Państwo,informujemy, że szpital SPZOZ w Słupcy przystąpił do programu koordynacji zbiórek publicznych. Link TUTAJ.

System przygotowany został przez programistów i naukowców z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Za jego pośrednictwem będziemy Państwa informowali o naszych pilnych potrzebach wsparcia.

Darczyńców i lokalnych koordynatorów zbiórek gorąco zachęcamy do zgłaszania się za pośrednictwem zamieszczonego na stronie formularza. To nam wszystkim ułatwi działanie!

Gorąco dziękujemy za całe wsparcie !!!-czytamy w komunikacie szpitala.


Najnowsze komentarze
 • Czyli głębokie przekonanie słupeckiego starosty, że jesteśmy ( powiat i szpital ) dobrze przygotowani na starcie z wrogiem w koronie, prysło. Ani jednego potwierdzonego przypadku zarażenia w powiecie, a szpital już prosi o wsparcie. Jesteśmy tak przygotowani na bitwę z koronawirusem, jak Europa była w średniowieczu przygotowana na Wędrówkę Ludów.

  • Tak właśnie prosić o pomoc szpital, ale odesłać kobietę z bólami brzucha w ciąży do domu potraficie a nadal nie ma żadnych przypadków w powiecie, lekarze i pielęgniarki nicnierobia (internet) bo przecież pacjentów nie ma, a i tak jeśli będą to jadą do Konina albo Poznania. Tak działa słupecki szpital, może jeszcze jedzenie wam przywieść??

   • Obywatel!
    Masz kretyńskie pojęcie o pracy pielęgniarek, lekarzy i ratowników medycznych, szczególnie na Izbie Przyjęć Szpitala. Jak nikt inny są narażeni Oni i Ich rodziny w tej tragicznej sytuacji.
    Szacunek i wyrazy uznania dla Nich wszystkich !!!
    Nie pojmujesz jeszcze powagi wręcz tragicznej sytuacji …
    Więc lepiej zamilcz i się nie wypowiadaj! Zamknij się i siedź w domu!!!

  • To jedzenie- warzywa, soki dla pacjentów jest zbierane dodatkowe (gdy są samotni) i nie ma Ich kto odwiedzić. Nie wiesz to nie pisz bo w Szpitalu wszystko jest.

 • To zapraszam na takie nic nie robienie. Każdy w internecie jest najmądrzejszy ale zamienić nikt by się nie chciał. Ja z miłą chęcią bym się zamieniła z kimś kto siedzi w domu i zdalnie pracuje. Nie musi narazac siebie i swojej rodziny na to dziadostwo. Proszę o trochę wyrozumiałości i bądźmy milsi dla siebie bo zanim ten wirus nas pokona to sami siebie zatrujemy jadem.

 • A może by tak odebrać TVP te podpisane 10 mld ( po 2 mld co rok przez 5 lat ) i przeznaczyć na szpitale?

  • Soki, woda i owoce dla samotnych pacjentów są zbierane. Chesz to pomóż.

   • Nie pomogę. Podatki płacę. Rząd powinien zapewnić pacjentom przyzwoite wyżywienie. A poza tym wejdź w link podany w artykule i sprawdź na co jest ta zbiórka.

  • Koniecznie!!! Jestem za !

 • Zbiórki dotyczą PACJENTÓW a nie Szpitala. Nie wprowadzaj bezinformacji. Owoce, warzywa, soki i woda są dla pacjentów, których nie odwiedzają rodziny a nie dla Szpitala !!!!!!!!

Dodaj komentarz