Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Słupecki Urząd Pracy wyróżniony

W Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu miała miejsce konferencja z udziałem Minister Rodziny Pracy i Polityki Społecznej, która dotyczyła między innymi podsumowania rządowych dziań w ramach Tarczy Antykryzysowej.

W spotkaniu wzięli udział również wojewoda, Łukasz Mikołajczyk, parlamentarzyści samorządowcy. Wśród nich był starosta, Jacek Bartkowiak.

Wszystko ze względu na działania Powiatowego Urządu Pracy w Słupcy, który według statystyk bardzo sprawnie realizuje działania związane z Tarczą takie jak chociażby pożyczki dla mikroprzedsiębiorców.

Takie wsparcie otrzymało już 94% podmiotów z naszego powiatu, a w działania zaangażowanych jest 33 z 40 pracowników Powiatowego Urzędu Pracy.

-Miałem okazję w obecności minister Marleny Maląg i wojewody Łukasza Mikołajczyka, a także parlamentarzystów podziękować dyrekcji i pracownikom Powiatowego Urzędu Pracy za świetny wynik w realizacji wniosków przedsiębiorców w ramach Tarczy Antykryzysowej- mówi starosta.

 


Najnowsze komentarze
 • Szanowny Panie Starosto!
  Moim skromnym zdaniem podziękowania powinny zacząć się u podstaw – gdyby nie informatyk tego urzędu oraz wszystkich innych jednostek w tych trudnych czasach nie byłoby możliwości pracy zdalnej oraz składania wniosków online, a od tego wszystko się zaczyna. Proszę o nich pamiętać :)

  • Akurat Informatyk tegoż urzędu nie stworzył platformy praca.gov.pl przez którą składane są wnioski.

   • Jak dałem oglosznie że potrzebuję 60 osob do pracy to urzędnicy byli zdziwieni

   • Nie stworzył, ale sama sobie niestety ta strona nie działa. Proszę się zainteresować.

    • Zgadza się. Administruje ją MRPiPS. Zaraz może się dowiem, że Informatyk sam obsłużył te wnioski. A może i sam jest autorem programu Syriusz Std…

 • Tak pomnik postawcie na rynku. Jak rowniez wszystkim urzednikom ktorzy zamykali swoje biura szybciej niz swiatlo. Sadze ze dary w postaci zlota sa potrzebne

 • Tuba propagandowa musi być!

Dodaj komentarz