Słupeckie skrzypaczki na koncercie w Pleszewie

18 maja uczennice Państwowej Szkoły Muzycznej w Słupcy Zuzanna Wolińska, Maja Wojcińska oraz Anna Wesołek wzięły udział w Międzyszkolnym Koncercie Skrzypcowym, który odbył się w Państwowej Szkole Muzycznej w Pleszewie.

– Dziewczęta zaprezentowały swoje umiejętności muzyczne przed publicznością, zdobywając cenne doświadczenie sceniczne i reprezentując naszą szkołę z dużym zaangażowaniem.

Serdecznie gratulujemy występu i życzymy dalszych sukcesów muzycznych! Dziękujemy Renacie Pawelec-Budaj za zaproszenia do wzięcia udziału w tym wydarzeniu!

Uczennice do występu przygotowała Natalia Janik-Zajma. Przy fortepianie towarzyszyła Aleksandra Uznańska – czytamy na stronie szkoły.

 

FOTO: PSM Słupca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *