18 maja uczennice Państwowej Szkoły Muzycznej w Słupcy Zuzanna Wolińska, Maja Wojcińska oraz Anna Wesołek wzięły udział w Międzyszkolnym Koncercie Skrzypcowym, który odbył się w Państwowej Szkole Muzycznej w Pleszewie.
– Dziewczęta zaprezentowały swoje umiejętności muzyczne przed publicznością, zdobywając cenne doświadczenie sceniczne i reprezentując naszą szkołę z dużym zaangażowaniem.
Serdecznie gratulujemy występu i życzymy dalszych sukcesów muzycznych! Dziękujemy Renacie Pawelec-Budaj za zaproszenia do wzięcia udziału w tym wydarzeniu!
Uczennice do występu przygotowała Natalia Janik-Zajma. Przy fortepianie towarzyszyła Aleksandra Uznańska – czytamy na stronie szkoły.
FOTO: PSM Słupca





