Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Śmiecą w słupeckim kinie

Burzliwą dyskusję wywołały zdjęcia sali kina Sokolnia po jednym z filmowych seansów. Chodzi o śmieci pozostawiane przez widzów.

Sprawę poruszyła pracująca w kinie Danuta Śmiechowska. -Szlag mnie trafia! Po dzisiejszych dwóch seansach “Pięknej i Bestii” sala kinowa nie wygląda pięknie. Wśród 129 widzów na sali przebywały też bestie. Plastikowe butelki, puszki, chipsy, orzeszki, bilety, paragony i opakowania po słodyczach nie znalazły swego miejsca w koszach czy pojemnikach do segregacji. Zostały wyrzucone na podłogę.Wstyd!

Na remont Domu Kultury czekaliśmy kilka lat. Jesteśmy dumni, ze mamy piękna salę kinową z nowoczesną technologią, której inne miasta nam zazdroszczą. Znamienici goście, wybitni artyści, których gościmy w naszych progach są zawsze pod ogromnym wrażeniem. Zachwalają estetykę, czystość, serdeczną atmosferę, fachowość akustyków i dobrą współpracę z dyrektorem i pracownikami MDK.

Jest nam bardzo miło. Cieszy nas również to , że coraz więcej widzów przychodzi do naszego kina i bierze udział w wielu wydarzeniach MDK. Wiele osób spoza naszego powiatu wybiera właśnie nasze kino argumentując, że jest kameralnie, tanio, czysto i na sali nie króluje zapach popcornu-pisze i apeluje o uszanowanie kina i dbanie o porządek.

Pod postem można przeczytać sporo komentarzy. Wszystkie są zgodne. Takie zachowanie to gruba przesada.

Najnowsze komentarze
  • Przynajmniej bezrobocie w Słupcy spadnie.

    • Sam wez sie do pracy i szanuj prace innych i powinien byc zakaz jedzenia w kinie bo ciezko 2h niezrec doslownie kino to nie stolowka z prl

Dodaj komentarz