Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Śmiertelny wypadek żołnierza z Powidza

Do tragedii w wyniku której motocyklista poniósł śmierć na miejscu, a jedna osoba została hospitalizowana doszło w sobotę.

-Na DW 260 w Lesie Jelonek doszło do zderzenia czołowego samochodu osobowego z motocyklem. Dyżurny SKKP w Gnieźnie natychmiast zadysponował zastęp ratowniczy z JRG Gniezno i OSP Niechanowo oraz powiadowmił inne służby.

Kierujący “osobówką” opuścił pojazd o własnych siłach natomiast motocyklista leżał na skraju drogi na wznak bez żadnych oznak życia.

Nasze działania polegały na podjęciu reanimacji motocyklisty oraz udzieleniu pomocy przedmedycznej kierującemu osobówką.

Po przybyciu ZRM kontynuowano reanimację a drugi poszkodowany karetką został przetransportowany do szpitala. Ruch na drodze zablokowany.

Przybyła Policja wyznaczyła objazdy. Niestety mimo wysiłków strażaków oraz ratowników medycznych nie udało się uratować życia motocykliście – lekarz stwierdził zgon.

Na czas oględzin miejsca zdarzenia oraz czynności śledczych przez Policję pod nadzorem Prokuratora miejsce zdarzenia zabezpieczał zastęp OSP Niechanowo- relacjonują strażacy z PSP Gniezno.

Jak podają lokalne media śmierć poniósł żołnierz powidzkiej jednostki.

 

 

FOTO: PSP Gniezno


Brak komentarzy

Dodaj komentarz