Sparta ograna po raz drugi

Zawodniczki SPS Słupca po raz kolejny zwyciężyły w starciu z ekipę ze Złotowa nie przegrywając ani jednego seta. Wygrana pozwoliła im umocnić się na pierwszej pozycji w ligowej tabeli.

Spotkanie cieszyło się dość sporym zainteresowaniem, a w sali LO kibiców nie zabrakło. Słupczanki dominowali w każdym secie meczu, chociaż momentami rozkojarzenie wkradało się w szeregi obu zespołów. To z kolei powodowało, że nie wystrzegały się prostych błędów. Mimo to tylko drugi set był w zasięgu przyjezdnych,a słupczanki przechyliły go na swoją korzyść wygrywając 26:24. Trzeci okazał się formalnością i zawodniczki SPS wygrały całe spotkanie 3:0. W sobotę swój przełożony mecz rozegra MKS MOS Słupca, który na wyjeździe zmierzy się z Szamotulaninem Szamotuły.

SPS Słupca – Sparta Złotów 3:0
(25:17, 26:24, 25:13)