Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Spinningowe zawody wędkarskie z łodzi

W niedzielę na Jeziorze Orchowskim odbyły się zawody wędkarskie spinningowe z łodzi.

-Zgłoszonych było 32 wędkarzy. Ostatecznie udział w zawodach wzięło 28 uczestników. Po zbiórce i odprawie o godzinie 7.00 wędkarze wypłynęli na jezioro. O godzinie 12.00 była przerwa obiadowa na pysznego kurczaka z rożna.

Wędkowanie zakończono o 16.00. Na uczestników czekały wędzone pstrągi. Kiedy wszyscy się posilili nastąpiło podsumowanie zawodów i wręczenie nagród. Cały czas dostępna była dla uczestników gorąca kawa i herbata.

Najlepsza trójka otrzymała puchary. Natomiast nagrodą za największą rybę złowioną w pobliżu pola golfowego była wędka i gadżety Kawanaranczo. Spośród wszystkich uczestników rozlosowano szczęśliwców, którzy otrzymali kołowrotki oraz bony na zakupy w Sklepie Sazan w Zieleniu. Dla najmłodszego uczestnika nagrodą była czapka z logo Kawanaranczo oraz opłata karty wędkarskiej na rok 2023.

Ogromne podziękowania dla sponsorów, którzy zawsze są z nami: Kawanaranczo – nagrody za 2 największe ryby w obrębie pola golfowego oraz nagroda dla najmłodszego uczestnika, sponsor anonimowy ufundował dla każdego uczestnika koszulkę z logiem naszego koła oraz z grafiką przedstawiającą NO KILL a także czapkę z naszym logo.

Największe podziękowania należą się organizatorom oraz sędziom dzisiejszych zawodów a byli nimi: Prezes Koła Ryszard Szczepański, zastępca Sławomir Ostrowski, skarbnik Janusz Szczepański

Zawody te zakończyły sezon wędkarski w Kole Wędkarskim PZW nr 11 w Orchowie.
Wielkie serca okazał Zarząd Koła Wędkarskiego nr 11 oraz uczestnicy zawodów, którzy przekazali duże somydo puszki na operację dla Tymka Jaszczaka ze Słupcy. Dziękujemy wolontariuszom z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej działającej przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Bielsku za przybycie z puszką. Liczymy, że nasze sumy pomogą w operacji serduszka Tymka-czytamy na stronie Koła Wędkarskiego PZW nr 11 w Orchowie

 

Sklasyfikowano 8 wędkarzy:

1. Szymon Stefański 2020 pkt
2. Damian Janicki 930
3. Krzysztof Drwęcki 850
4. Radomir Poniedziałek 775
5. Grzegorz Kwiatkowski 760
6. Arkadiusz Czajkowski 264
7. Ryszard Pilarski 260
8. Piotr Olszyna 136

Nagroda za największą rybę: Radomir Poniedziałek – szczupak 65,5 cm
Nagroda dla najmłodszego uczestnika zawodów: Michał Wolkiewicz 13 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *