Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Spotkanie choinkowe w Kamieniu

120 dzieci wzięło udział zabawie choinkowej zorganizowanej przez Ochotnicza Straż Pożarną i Koło Gospodyń Wiejskich w Kamieniu.

-Impreza odbyła się w minioną niedzielę w naszej sali OSP. Na najmłodszych, którzy przyszli z rodzicami i dziadkami, czekało wiele atrakcji!Były zabawy i konkursy z nagrodami. Animatorzy, pyszności i dobra muzyka.

Wszyscy czekali jednak na gościa z Laponii.W transporcie prezentów dla najmłodszych pomogli mu druhowie z naszej jednostki.Można było z nim sobie zrobić zdjęcie. Dzieci ze szkoły podstawowej w Przyjmie przygotowały specjalny występ artystyczny dla Mikołaja, który obiecał, że odwiedzi Kamień również w przyszłym roku.

KGW i OSP Kamień składają podziękowania sponsorom, a więc: Gminie Słupca, Gminie Golina, radnemu gminy Słupca – Łukaszowi Graczykowi, Spółdzielni Mleczarskiej Udziałowców w Strzałkowie, sklepowi zabawkowemu Luka w Słupcy, WORD-owi Konin, firmie Auto Land Konin, Elit Konin, DHL i Tech-Poż Kamień-czytamy na stronie Ochotniczej Straży Pożarnej w Kamieniu.

 

 

FOTO: OSP Kamień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *