Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Spotkanie Noworoczne Powiatu Słupeckiego

W restauracji Sosnova w Salamonowie zorganizowana została uroczysta gala, na którą przybyłych gości zaprosili starosta, Jacek Bartkowiak i wicestarosta, Czesław Dykszak.

Oprócz podsumowania minionych 365 dni,  dodatkową wyjątkową okazją do spotkania była przypadająca w tym roku 25. rocznica ustanowienia Powiatów w Polsce.

Na zaproszenie odpowiedzieli między innymi posłowie, lokalni samorządowcy, przedstawiciele służb mundurowych oraz filrm współpracujących z powiatowym samorządem. Byli też obecni pracownicy Starostwa i podległych mu jednostek.

Przy okazji jubileuszu obecne były także osoby, które przez lata związanie były Powiatem. To między innymi byli starostowie: Eugeniusz Grzeszczak, Michał Pyrzyk, czy Mariusz Roga. Na gali wyróżnieni zostali również wieloletni pracownicy Starostwa.

W krótkim filmie podsumowano też działania Powiatu w mijającej kadencji. Te obejmowały głownie budowę i rozbudowę dróg oraz zakończenie rozbudowy i wyposażenie Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Słupcy. Przedstawiciele Zarządu podziękował  firmie Budimex reprezentowanej przez Marcina Zaorskiego za współpracę przy budowie sieci dróg wokół Powidza.

Na scenie pojawili się także odznaczeni honorowym wyróżnienim „Zasłużony dla Powiatu Słupeckiego”. Tym razem byli to dr Michał Brzostowicz, zastepca dyrektora Muzeum Archeologicznego w Poznaniu, dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej Cezary Witlewski oraz ks. dr. hab. Mariusz Hamarczuk, były dyrektor Wyższego Seminarium Duchownego w Lądzie.

Wydarzenie zakończył symboliczny toast. Podczas gali o oprawę muzyczną zadbali zespół Herek Sound oraz Krzysztof Miętkiewicz.

 

Pracownicy z najdłuższym stażem pracy w Starostwie Powiatowym w Słupcy

Halina Kubiak – kierownik Wydziału Architektury i Budownictwa
Wioletta Lewandowska – Wydział Geodezji
Anna Markiewicz – Wydział Geodezji
Beata Chorążyczewska – Erban – Wydział Geodezji
Małgorzata Pelo – kierownik Wydziału Komunikacji
Jarzy Kałecki – kierownik Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego
Kazimiera Stefańska – wieloletni pracownik sekretariatu
Żaneta Górczyńska – Kierownik Biura Rady i Zarządu Powiatu
Joanna Rasała – stanowisko planowania i realizacji budżetu
Katarzyna Valirakis – Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa
Paweł Tylisz – kierowca
Ryszard Karpiński – kierowca

 

 

*materiał sponsorowany

2 odpowiedzi

  1. Chyba Pan Starosta zapomniał o niektórych pracownikach z najdłuższym stażem pracujących w powiecie słupeckim od samego początku jego powołania, bo ci co wymienieni to nie wszyscy… Uroczystość dotyczyła 25 lecia powołania powiatu słupeckiego, a nie starostwa…

  2. Pan Starosta nie zapomniał, to było działanie umyślne i jego inwent wyborczy na kwiecień 2024. Wobec tego – no comment.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *