Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Spotkanie Noworoczne w Powiecie Słupeckim

Spotkanie dotyczące podsumowania swoich działań w 2022 roku zorganizowało Starostwo Powiatowe w Słupcy.

W auli Zespołu Szkół Muzycznych zebrali się przedstawiciele władz krajowych, samorządowych, a także przedsiębiorców i instytucji na codzień współpracujących z Powiatem.

W swoim wystąpieniu dokonania Zarządu w minionym roku przybliżył starosta, Jacek Bartkowiak.

 

 

Więcej na ten temat zebrani mogli dowiedzieć się z przygotowanej przy tej okazji prezentacji. Przy okazji spotkania podziękowano również strażakowi Komendy PSP w Słupcy, Arkadiuszowi Wojtkowiakowi, który kilka dni temu będąc poza służbą ruszył z pomocą ofiarom wypadku w Woli Koszuckiej Parcele.

Podziękowania trafiły również na ręce innych osób wspierających Powiat Słupecki. Wydarzenie swoimi występami uświetnili uczniowie Zespołu Szkół Muzycznych.

 

 

Spotkanie zakończył symboliczny toast lampką szampana.

 

4 odpowiedzi

  1. A dlaczego władza powiatowa koncentruje się przede wszystkim na poprawie infrastruktury drogowej? Aby zwiększyć komfort jazdy i bezpieczeństwo? Dlaczego nie pomyślicie o bezpieczeństwie w innej płaszczyźnie życia? Bezpieczeństwo socjalne, zapewnienie utrzymania rodzinie, zarobkowanie w celu zaspokojenia niezbędnych potrzeb życiowych nie są ważne? Dlaczego wciąż w powiecie nie ma inwestora, który zapewniłby miejsca pracy. Dlaczego nie zadbacie o poprawę sytuacji osób niepełnosprawnych w powiecie? Chyba dlatego, że nie macie na to pomysłu, a i towarzystwo partyjne nie pomaga w tym zakresie. Prościej załatwić pieniądze na drogi niż przekonać inwestora, żeby do nas, że się tak wyrażę, przyszedł. Panie starosto, jak pan ma pracę i stały dochód, to co pan będzie się przejmował sytuacją osób pozostających bez pracy. Pan potrzebuje komfortu jazdy autem, a inni potrzebują chleba i środków na rachunki.

  2. Oczywiście starosta zapomniał wspomnieć o wciąż aktualnym zaproszeniu jego szefa do Berlina, które przekazał dla słupeckiej opozycji podczas wiecu „poparcia” kandydata na prezydenta Andrzeja Dudy. Oczywiście starosta przypadkowo zapomniał wspomnieć, iż w powiecie rządzi PIS i koalicją Razem dla Powiatu,w skład której wchodzi: Platforma Obywatelska, Nowoczesna i SLD. Przypadkowo na otwarciach kolejnych dróg i innych uroczystościach powiatowych pojawiają się wyłącznie parlamentarzyści PIS, w tym wybitny specjalista od kampanii bilboardowych poseł Zbigiew Dolata. Podczas kampanii promocyjnej słupeckiego starosty z PIS oczywiście równie przypadkowo zabrakło informacji o kwotach przeznaczonych na drogi w innych wielkopolskich powiatach, gdzie rządzi ” totalna opozycja” A informacja wkrótce zapewne ujrzy światło dzienne.
    W najbliższym, przedwyborczym czasie słupeckie starostwo zasłynie z propagandy „dobrej zmiany” za nasze złotówki. Warto zapewne się temu przyjrzeć, bo dotyczy naszej kieszeni.

  3. Do Berlina był zapraszany ,,berlińczyk” R.Trzaskowski /po co nowe lotniska w Polsce jak zaraz będą w Berlinie/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *