Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Spotkanie wigilijne w Stowarzyszeniu Kobiet „Razem”

Pierwsza niedziela adwentu była okazją do wigilinego spotkania w Stowarzyszeniu Kobiet „Razem”.

W restauracji Światowid rozbrzmiały świąteczne życzenia oraz podziękowania dla instytucji wspierających inicjatywy organizacji, która od ponad dekady działa na rzecz mieszkańców Gminy Strzałkowo.

Miniony rok obfitował w wiele wydarzeń zainicjowanych przez stowarzyszenie, wśród których na uwagę zasługują: Charytatywny Dzień Kobiet, Dzień Matki, Dzień Dziecka, warsztaty ” Stylowa Pani”, spotkanie profilaktyczne „Dzielnicowy bliżej nas” oraz mikołajkowy seans filmowy dla dzieci.

Dużym wyzwaniem dla pań była współorganizacja uroczystości 300-lecia konsekracji kościoła w Ostrowie Kościelnym. Wszystkie działania, jak podkreślali zaproszeni goście, zasługują na uznanie i szacunek dla pracy na rzecz drugiego człowieka.

-Życzę Państwu, by w Boże Narodzenie w Waszych sercach i rodzinach zagościł pokój, dobro i miłość, a w Nowym Roku niechaj Państwa marzenia, te prywatne i te zawodowe, będą pełne pokory odwagi i mądrości. Życzę nam, aby świat stawał się lepszy, a my razem z nim” – mówiła prezes Stowarzyszenia Kobiet „Razem” Beata Zimniewicz.

Za wsparcie organizacji wigilijnego wieczoru stowarzyszenie kieruje serdeczne podziękowania do wójta Gminy Strzałkowo, Dariusza Grzywińskiego.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *