Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

SPS kończy sezon. Olimpia gra dalej.

Wygrana 3:0 Olimpii Sulęcin w słupeckiej hali przypieczętowała jej awans do półfinałów barażowej walki o I ligą.

Po dwóch zwycięstwach u siebie goście potrzebowali jeszcze tylko jednego triumfu by cieszyć się z gry w dalszej fazie rozgrywek.

W pierwszym secie szybko zdobyli bezpieczne prowadzenie, jednak miejscowi dość niespodziewanie odrobili duże straty, przez co końcówka partii była emocjonująca. Mimo tego goście wygrali ją 25:23.

Druga była już nieco bardziej wyrównana. Zdecydowanie brakowało jednak finalizacji akcji w ataku, a Olimpia zwyciężyła 25:20. Trzeci set to już formalność i triumf rywali z Sulęcina do 15, a w całym meczu 3:0.

O minionym sezonie rozmawialiśmy z prezesem, Michałem Ziemskim.

 

 

 


Najnowszy komentarz
  • Szanowny p.Prezesie…. już najwyższy czas przestać usprawiedliwiać p.pseudo niedokończonych siatkarzy… co niektórzy coś tam potrafią ale nie mają przysłowiowych j.j do grania na tym poziomie rozgrywek,następni to materiał na graczy P.Subocz, p. Najwyższy w ekipie , p.Rogalski (ewidentnie za mało szans gry) p.Mielcarek ale to już inny problem….jako wieloletni Kibic jestem zniesmaczony postawą drużyny która nie zostawia serducho na parkiecie!!!! Ale to wynika z podejścia,z zaangażowania się w sprawę gry dla drużyny…moim skromnym zdaniem uważam,że na dziś to może dwie osoby w ekipie “stary” p.Hellman i p.Rabiega doświadczyli przygotowania rzemiosła siatkarskiego i to widać wyraźnie z zachowania na boisku a cała reszta cos tam potrafi ale nie ma większego doświadczenia w grze ale wiek już mają taki,nabyte nawyki (raczej ich brak) , że trener z tymi osobami nic nie zdziała!!!! …. myślę,że czas postawić trochę na miejscowych chłopaków …p.Prezesie i cały zarządzie SPS jest mi niezmiernie Was szkoda bo tyle zaangażowania,serducha ,poświęcenia w sprawę słupeckiej siatkówki a efekt skromny….z tego co gdzieś tam słyszę / nie wiem ile w tym prawdy/ to stwarzacie super warunki materialne i inne dla zawodników a oni poprostu tego nie doceniają….mało tego co słyszę na mieście i widzę osobiście organizacyjnie jesteście jako Zarząd,grupa zainteresowanych osób prawie,że perfekcyjni (zapewnione środki na działalność ,zapewnienie trenera z dużym doświadczeniem i praktyka itd) ) tylko grajkowie tego nie doceniają… może by tak trochę wstrząsnąć ta ekipa???….a już by być realistą to powiem strzeże ,że nawet tym składem po obejrzeniu wszystkich spotkań STWIERDZAM z całą stanowczością i przekonaniem,że ta ekipa mogła powalczyć o wygranie Ligii…. nie było drużyny która przewyższała naszą poziom fifty-fifty tylko poprostu uważam, że największy mankament to brak haryzmy, brak lidera (osoby która ma mobilizować i tworzyć atmosferę) a przede wszystkim serducha i ambicji osobistej…..nie da się wygrywać meczy byciem tylko na boisku tak to można wygrywac z juniorami ….to może tyle refleksji na teraz ale wierzę,że dalsza Wasza praca da efekt na który zasługujecie Wy działacze, sponsorzy no i kibice którzy dzielnie wspierają drużynę .

Dodaj komentarz