Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

SPS podejmie Krispol

To nie żart. W słupeckiej hali MOSiR zagra siódmy zespół siatkarskiej pierwszej ligi. Z wrzesińskim Krispolem zmierzą się zawodnicy SPS Słupca.

Celem planowanej imprezy będzie propagowanie siatkówki i promocja obu zespołów. W planach nie jest jednak rozegranie zwykłego siatkarskiego meczu, a wiele innych atrakcji. –Najprawdopodobniej na początek dwie szóstki Krispolu zagrają między sobą, potem przeprowadzony zostanie tzw. konkurs „gwoździa”, a dopiero potem w jednym secie zmierzymy się z naszymi gośćmi. Na koniec niewykluczone, że zagramy jeszcze w gierkę w mieszanych składach. Wszystko jest jeszcze do ustalenia.-mówi Michał Ziemski prezes SPS-u.

Klub już teraz zaprasza wszystkich sympatyków siatkówki na to wydarzenie- Bez kibiców cały pomysł nie będzie miał sensu, tak więc zmobilizujcie siebie i znajomych, i nie zawiedźcie. Ci, którzy do tej pory nie mieli okazji zobaczyć jak gra się w siatkówkę na dużo wyższym niż III liga poziomie, nie mogą odpuścić takiej okazji. Nie wyobrażamy sobie, aby 16 kwietnia mogło zabrakło z nami także tych bardziej doświadczonych w siatkarskich obserwacjach. Przyda się również pomoc z trybun, gdy przyjdzie nam stanąć z przeciwnikiem oko w oko- czytamy na stronie SPS-u. Krispol Września przyjedzie do Słupcy 16 kwietnia o 18:00.

FOTO: www.krispolwrzesnia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *