Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

SPZOZ pozostanie szpitalem zakaźnym

W najbliższym czasie słupecki szpital nie przestanie być szpitalem zakaźnym.

Na czwartkowej sesji poinformował o tym starosta, Jacek Bartkowiak, który na ten temat rozmawiał z wojewodą -Niestety w przypadku, kiedy znów rośnie liczba zakażeń nie możemy liczyć na pozytywną opinię w tej kwestii.

Szpital słupecki jest drugim po szpitalu na ul. Szwajcarskiej w Poznaniu szpitalem jeśli chodzi o liczbę łóżek dla pacjentów covidowych.

W tej chwili w planach województwa dotyczących zabezpieczenia pacjentów przed kolejną spodziewaną rosnąca falą zachorowań jak do tej pory nie udało nam się uzyskać zmiany dotychczasowej decyzji wojewody- mówił starosta.


Najnowsze komentarze
  • Żenujące, słów brakuje by opisać poczynania pisowców!!Leczyć nadal nie ma gdzie. Puste mury oglądali i wielce zachwyceni. Pomyśleć co zrobić żeby ludzie z powiatu mieli dostęp do leczenia. Zabierają nam prawo do leczenia. Wstyd!!!!

  • Pani Ewo ciesz się że obecnie są puste sale!!!A czy w TVN nie informują o 3 fali epidemii???Dziękuje władzom za ten SZPITAL.Potrzebowałam pilnej pomocy -udzielono mi w Koninie .

    • Proszę Panią telewizja kłamie

  • Miło że są takie osoby jak “zaniepokojona” które mają zdolność patrzenia trochę “szerzej”… Fakt- szpital w Słupcy dostępny dla wszystkich jest potrzebny… Ale mamy czasy, w których nie możemy patrzeć schematycznie i musimy wybierać najlepsze opcje, czasami nietypowe…

  • w tej nowej czesci szpitala zrobić cividowy lub caly covidowy na plucnym ,w pozostalej czesci leczyc ludzi …..najwyzsza pora.ludzie umieraja,bo nie maja sie gdzie leczyc.Postarac sie troche i mozna to zmienic

Dodaj komentarz