Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Srebro w lidze, brąz w Finale Pucharu Polski

Do udanych miniony sezon zaliczy słupczanin Michał Kropski reprezentujący barwy Gnieźnieńskiego Klub Rugby Tytan Gniezno.

Jego drużyna w ligowej rywalizacji uplasowała się na drugiej pozycji, a dodatkowo zdobyła brązowy medal w rozgrywkach Pucharu Polski w Rugby siedmioosobowym.

-Do turnieju finałowego Pucharu Polski Rugby 7 podchodziliśmy z aspiracjami na medal. W trakcie sezonu udało się wygrać trzy turnieje pucharowe, więc nastawienie było na złoto.

Pierwsze dwa mecze w grupie poszły gładko, trzeci mecz grupowy z aktualnym Mistrzem Polski – Posnanią Poznań przegraliśmy, ale muszę przyznać, że był to mecz udany. Półfinał z Czarnymi Pruszcz Gdański kompletnie nam nie wyszedł, szczerze mówiąc to nie wiem co się stało.

 

 

Niejednokrotnie wygrywaliśmy z nimi w trakcie sezonu, a o tym meczu chciałbym zapomnieć. Pozostał mały finał i walka o brąz z mocną fizycznie Kaskadą Szczecin. Morale po półfinale były kiepskie, ale ja jak i chłopaki wykorzystaliśmy ten ładunek negatywnej energii na walkę na boisku.

Finalnie wielka ulga i brąz na szyji, a w całej lidze srebro. Zapraszam chętnych na treningi do Gniezna , po więcej informacji możecie pisać na nasz fanpage- relacjonuje Michał. Gratulujemy!

Stronę Gnieźnieńskiego Klubu Rugby Tytan Gniezno znajdziecie TUTAJ.

 

FOTO: Maciej Niedzielski


Brak komentarzy

Dodaj komentarz