Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Środa pod znakiem kolizji

Podczas kilku zdarzeń drogowych na naszym terenie musieli interweniować policjanci z Powiatu Słupeckiego.

Już z samego rana, bo około godziny 6:20 w Wólce doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu drogi krajowej K92 i wojewódzkiej 260.

Prawdopodobnie kierujący BMW nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu Renault i doprowadził do kolizji. Sprawca otrzymał mandat karny w wysokości 500 zł.

Kolizja miała też miejsce na ulicy Dworcowej w Słupcy. Tam około 8:00 kierowca Mercedesa uderzył w bok autobusu, za co otrzymał mandat w kwocie 220 zł.

Za swoją nieuwagę karę w kwocie 300 zł zapłacił też kierowca Renault, który w Zagórowie na Dużym Rynku podczas parkowania uderzył w trzy inne auta: Mercedesa, Volkswagena i Nissana.

O 10:30 policjanci zanotowali kolizję w Słupcy na ul. Poznańskiej. Na wysokości Mostostalu kierowca Skody uderzył w jadącego przed nim Sharana, który w skutek zdarzenia najechał na poprzedzającego go Peugeota . Sprawca ukarany został mandatem w wysokości 400 zł.

Po 250 zł zapłacili natomiast kierowcy Toyoty i Citroena, którzy zderzyli się lusterkami podczas wymijania w Lądzie.

Niebezpiecznie było też na autostradzie A2. Około godziny 20:40 na wysokości Skarboszewa prawdopodobnie w wyniku uszkodzenia wału korbowego silnika Seata Toledo rozpadła się miska olejowa samochodu, której elementy uderzyły w jadącego za nim Passata. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz