Szukaj
Close this search box.
Szukaj

Stałe fragmenty zadecydowały o wyniku

Porażką 1:3 zakończyło się ligowe starcie seniorów Słupeckiego Klubu Piłkarskiego. Nasz zespół uległ Zjednoczonym Trzemeszno.

Po pierwszej połowie goście prowadzili 0:1. Po jednym z rzutów wolnych w polu karnym niefortunnie interweniował Patryk Krawiec, który skierował piłkę do własnej bramki.

W drugich 45 minutach słupczanie próbowali grać nieco odważniej. Brakowało jednak konkretów. Na taki zdecydował się Patryk Maciejewski, który strzałem z dużej odległości zaskoczył bramkarza rywali z Trzemeszna.  Było 1:1.  Wtedy po jednym z ostrych wejść, rywali boisko musiał opuścić Kacper Łabędzki.

Wówczas na boisku zrobiło się nerwowo. Gospodarze zamiast na grze, bardziej skupiali się na dyskusjach z sędziami. O wyniku meczu zadecydowały jednak dwa stałe fragmenty gry. Najpierw po zagraniu ręką w polu karnym SKP goście wyszli na prowadzenie, skutecznie egzekwując jedenastkę.

Z kolei w samej końcówce, po szybkim kontrataku i faulu Roberta Zdunka ustalili wynik strzałem z rzutu wolnego. Słupecki kapitan za to zagranie obejrzał drugą żółtą, a co za tym idzie czerwoną kartkę.

6 kwietnia na wyjeździe SKP zagra z Meblorzem Swarzędz.