Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Stand-up zawita do Słupcy!

Dobra informacja dla wszystkich miłośników dobrego humoru. Już w przyszłym tygodniu po raz pierwszy w naszym mieście występ wyjątkowej formy kabaretu.

Stand-up to forma komedii scenicznej, która w naszym kraju zyskuje coraz większe grono odbiorców, czego dowodem jest choćby pojawienie się występów stand–upowych w takich programach jak „Kuba Wojewódzki na żywo” na TVN, czy „Tylko dla dorosłych” na TVP2. Stand–up w przeciwieństwie do kabaretu to solowy występ komika, który bazując na wcześniej przygotowanym tekście, kontakcie z publicznością i własnej charyzmie rozśmiesza widzów, nie rzadko zmuszając przy tym do refleksji.

Już w przyszłym tygodniu nasze miasto odwiedzi dwójka komików, którzy zaprezentują się właśnie w takiej formie. Będą to doskonale znani ze stand-upowej sceny Tomasz Nowaczyk i Paweł Chałupka. Imprezę poprowadzi pochodzący ze Słupcy Michał Kutek. Każdy z widzów także będzie mógł spróbować swoich sił na scenie. Jeśli pojawią się chętni po występach komików zostanie przeprowadzony Open-mice, czyli segment imprezy, gdzie każdy kto zechce spróbować swoich sił na scenie dostanie swoje 5 minut. W sprawie zapisów można kontaktować się przez fanpejdż  Kopanie leżącego stand-up na fejsbuku. Zainteresowanych zapraszamy. Stand-up w Słupcy już w czwartek 21 kwietnia w Miejskim Domu Kultury. Bilety można nabyć w kasie MDK do 11 kwietnia. Wieczór przeznaczony jest dla widzów dorosłych.

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *