Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Startowali w Gdyni

Reprezentanci słupeckich Pasjonatów mają za sobą kolejny udział w zawodach z cyklu Runmageddon Classic.

Łukasz Jarząbek i Małgorzata Lewnadowska w sobotę wybrali się do Gdyni, gdzie rywalizowali na dystansie 12 km+. –Ku naszemu zaskoczeniu po raz pierwszy edycja północna nie prowadziła przez morze, a w całości przez las przy stadionie Arki Gdynia. Trasa była wyznaczona w taki sposób aby jak najmniej biegać biec po płaskim wiec krótko mówiąc było od podbiegu do podbiegu-relacjonują nasi zawodnicy.

Wszyscy uczestnicy byli zaskoczeni takim wyznaczeniem trasy i oficjalnie nazwali imprezę Górskim Runmageddonem w Gdyni. Pojawiło się rownież kilka nowych przeszkód, które jednak dzięki doświadczeniu z poprzednich edycji zawodnicy dali radę pokonać.- W rozmowie po biegu z konstruktorem przeszkód Darkiem Aniołem, którego poznaliśmy podczas poprzednich edycji biegu dowiedzieliśmy się, że zrobienie „górskiego” Runa nam morzem, było zamierzone, wiec obawiamy się biegu w październiku, bo chyba będziemy musieli zabrać ze sobą kapoki-żartują.

Nasi reprezentanci ukończyli bieg bez kontuzji chociaż bardzo obolali. Następny start już za dwa tygodnie w Giżycku w twierdzy Boyen gdzie uczestnicy zmierzą się z 6 km+ trasą . -Reasumując jedna z cięższych edycji Runa w której brałem udział, nowe przeszkody, nowe wyzwania to już za nami teraz pozostała satysfakcja z ukończenia oraz przygotowani do następnych edycji– podsumowuje start Łukasz Jarząbek. W kategorii dla najmłodszych wystąpili także Kuba i Mikołaj Kaczmarek.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz