Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Startuje konkurs dla policjantów

Ruszyła IX edycja ogólnopolskiego konkursu pod nazwą „Policjant, który mi pomógł”. Do zabawy można zgłaszać również funkcjonariuszy z powiatu słupeckiego.

Konkurs służy wyróżnieniu policjantów, którzy w szczególny sposób działają na rzecz ochrony ofiar przemocy domowej. Prowadzony jest przez Niebieską Linię oraz policję od 2008 roku. Zgłoszenia w ramach obecnej edycji przyjmowane są do 31 maja 2016 roku. Odbywa się on pod patronatem Komendanta Głównego Policji oraz Rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem Bezpieczniej”. Jego celem jest między innymi promowanie postaw i umiejętności dobrze służących ochronie ofiar przemocy w rodzinie.

Zgłoszenia kandydatów przyjmowane są tylko i wyłącznie od osób indywidualnych, przedstawicieli organizacji i instytucji. Można je nadsyłać za pomocą elektronicznego formularza znajdującego się na stronie www.policjant.niebieskalinia.pl/formularz.php, a także tradycyjną pocztą na adres Niebieska Linia, ul. Korotyńskiego 13, 02-121 Warszawa. W zgłoszeniu należy podać dane kontaktowe zgłaszającego, dane policjanta, którego chcielibyście wyróżnić oraz uzasadnienie tego wyboru. Kandydatów do nagrody spośród osób zgłoszonych wyłoni kapituła złożona z
pracowników Pogotowia Niebieska Linia, patrona konkursu i laureatów konkursu z lat poprzednich. Rozstrzygnięcie IX edycji nastąpi z końcem czerwca 2016 roku. Tradycyjnie Laureaci otrzymują nagrody z rąk Komendanta Głównego Policji oraz organizatora konkursu w lipcu, podczas centralnych obchodów Dnia Policji. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.policjant.niebieskalinia.pl.


Najnowszy komentarz
  • zróbcie w końcu porządek z kierowcami ,co bez prawka jeżdżą – zatrzymujecie ,mandat 500 zł a oni nadal jeżdżą – bez OC ,bez badań technicznych ….i śmieją się z Was

Dodaj komentarz