Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Strażacy podsumowali rok

W siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Słupcy, odbyła się narada roczna, podsumowująca działalność słupeckich strażaków w 2018 r.

Rozpoczęcie narady odbyło się przez złożenie meldunku przedstawicielowi Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego st.kpt. Markowi Piekutowskiemu przez dowódcę uroczystości mł.kpt. Jerzego Orchowskiego.

Następnie, Komendant Powiatowy PSP w Słupcy bryg. Rafał Chmiel jak i przedstawiciel Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Poznaniu st.kpt. Marek Piekutowski, podziękowali samorządom, przedsiębiorstwom, funkcjonariuszom i pracownikom cywilnym komendy oraz druhom Ochotniczych Straży Pożarnych za wspólne działania i przedsięwzięcia, które pozwoliły, na wysokim poziomie, zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom powiatu w poprzednim roku.

Na zakończenie narady odbyła się projekcja filmu przedstawiającego najbardziej spektakularne akcje ratowniczo-gaśnicze, które miały miejsce w 2018r. Przybyli goście mogli zapoznać się również z nowo zakupionym sprzętem przez słupecką komendę.

Zaprezentowano również nowy nabytek – symulator zagrożeń pożarowych domu jednorodzinnego, który będzie służył mieszkańcom powiatu słupeckiego do prelekcji na temat bezpieczeństwa pożarowego.

 

 

TEKST/ FOTO: st.sekc M.Nachowiak/ mł. bryg. Dariusz Różański

Brak komentarzy

Dodaj komentarz