Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Strażacy z OSP pożegnali Zbigniewa Rzemyszkiewicza

Wyjątkowe pożegnanie odchodzącemu komendantowi Państwowej Straży Pożarnej w Słupcy przygotowali przedstawiciele jednostek OSP z terenu Powiatu Słupeckiego.

Dziś w Komendzie PSP bryg. mgr Zbigniew Rzemyszkiewicz pożegna się ze służbą. Ten dzień zaczął się dla niego wyjątkowo. Do pracy przyjechał w asyście strażaków z Ochotniczych Straży Pożarnych w Słupcy.

Na placu komendy zgotowali mu oni gorące przywitanie. To wyraz szacunku i podziękowanie odchodzącemu komendantowi za dotychczasową współpracę. Jak zgodnie twierdzą strażacy ochotnicy ta układała się wzorowo.

Były uściski dłoni, życzenia i prezenty. Nie zabrakło łez wzruszenia. Rzemyszkiewicz komendantem w PSP w Słupcy był od 2021 roku. Wcześniej pełnił funkcję zastępcy.

Dziś jego obowiązki do czasu wyboru nowego komendanta powierzone zostaną dotychczasowemu zastępcy, st.kpt. mgr Robertowi Brzymyszkiewiczowi.

 

 

 

 

 

FOTO: Jerzy Orchowski/ TwojaSłupca.pl

 

Pożegnali komendanta PSP w Słupcy

 

Zbigniew Rzemyszkiewicz pożegnał się z mundurem

2 odpowiedzi

  1. Jeśli ktoś jest człowiekiem, ma szacunek do ludzi i munduru, a co najważniejsze nie jest polityczny to zobaczcie, jakie może mieć pożegnanie. A jak byli żegnani wcześniejsi komendanci? Sami oceńcie. Wielki Szacunek dla Pana, Panie Komendancie Zbyszku. Bo tak kazałeś na siebie mówić pomimo, że jesteś wyższy stopnień ode mnie. Sam przyjazd pod Twój dom tylu druhów o czymś świadczy. Obyście teraz pozostali nie dostali w spadku „Emeryta z Piotrowic” , bo roz….e wszystko co Zbyszek budował. Samych radości na zasłużonej emeryturze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *