Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Strażacy z Piotrowic zagospodarowali teren wokół swojej remizy

Końca dobiegł projekt pod nazwą”Zagospodarowanie Terenu Ochotniczej Straży Pożarnej w Piotrowicach”

– Dzięki wsparciu finansowemu w wysokości 12 000 złotych, które otrzymaliśmy od Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, udało się zrealizować wiele ważnych inicjatyw na rzecz naszej społeczności. W ramach projektu zrealizowaliśmy:

 

Zieleń wokół strażnicy

Na terenie naszej jednostki zasadziliśmy piękne tuje, dodając zieleni i uroku naszej strażnicy. To nie tylko poprawiło estetykę miejsca, ale również stworzyło przyjemne otoczenie dla wszystkich użytkowników.

 

Utwardzenie terenu

W ramach projektu zakupiono i wyłożono wokół remizy ponad 30m2 kostki brukowej. Działanie to znacząco poprawiło estetykę naszego obiektu.

 

Segregacja odpadów

Dzięki przyznanej dotacji, zakupiliśmy nowe kosze do segregacji odpadów. Dbając o czystość naszego terenu, wspólnie przyczyniamy się do ochrony środowiska.

 

Nowe palenisko

Jesteśmy niezmiernie podekscytowani możliwością korzystania z nowego paleniska, które stanie się miejscem spotkań i integracji naszej społeczności. To idealne miejsce na organizację ognisk, pikników oraz innych wydarzeń kulturalnych.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Urzędowi Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego za hojne wsparcie, które umożliwiło nam zrealizowanie tego projektu. To dzięki Wam możemy teraz korzystać z ulepszonych warunków naszej strażnicy oraz mieć jeszcze lepsze miejsce do wspólnego spędzania czasu.

Dziękujemy również naszym strażakom i wszystkim zaangażowanym mieszkańcom za trud, pracę i zaangażowanie w to ważne przedsięwzięcie!

Razem tworzymy bezpieczną i zintegrowaną społeczność! – czytamy na stronie OSP Piotrowice.

 

FOTO: OSP Piotrowice


Brak komentarzy

Dodaj komentarz