Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Strażacy z Powidza proszą o wsparcie na zakup nowej łodzi

O wsparcie związane z planowanym zakupem nowej łodzi motorowej prosi Ochotnicza Straż Pożarna w Powidzu.

– Szanowni Państwo, W imieniu Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej w Powidzu zwracam się z prośbą do wszystkich sympatyków naszej jednostki o wsparcie finansowe do zakupu nowej łodzi ratowniczej.
Ochotnicza Straż Pożarna w Powidzu nieustanie niesie pomoc w sytuacjach tego wymagających. Jedną z form niesienia pomocy przez jednostkę jest działalność na akwenach wodnych znajdujących się w naszej okolicy.

Robimy to nieustannie od wielu lat. W ostatnim czasie nasz sprzęt a mianowicie łódź ratownicza, którą posiadamy od ponad 10 lat, coraz częściej nas zawodzi. Był nawet czas, kiedy to nasza łódź musiała być wycofana z podziału bojowego. Rozpoczęliśmy działania w celu pozyskania nowej łodzi ratowniczej.

Gmina Powidz pozyskała dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w kwocie 70000 zł. W budżecie Gminy Powidz udało się wygospodarować środki finansowe na zakup nowej łodzi. Jednakże nie są one wystarczające aby zakupić ją z podstawowym wyposażeniem.

W związku z tym zwracamy się z prośbą do wszystkich naszych sympatyków oraz osób korzystających z akwenu Jeziora Powidzkiego o wsparcie w zakupie nowej łodzi ratowniczej, która przyczyni się do utrzymania poczucia bezpieczeństwa na niezmiennie wysokim poziomie osób korzystających z tak pięknego akwenu jakim jest Jezioro Powidzkie.

Dlatego też jeśli ktoś z Państwa czy też Państwa znajomych chciał by wesprzeć naszą jednostkę, w tak ważnym dla nas zakupie prosimy kierować dobrowolne wpłaty na konto naszej jednostki OSP w Powidzu
(nr konta : 02 1020 2746 0000 3802 0017 5638) tytułem „wpłata na działalność statutową OSP Powidz”

Za zrozumienie i wsparcie z góry bardzo dziękujemy – czytamy na stronie OSP Powidz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *