Teren przy swojej strażnicy porządkują druhowie z OSP Szemborowo
– Dziś nasi strażacy zamienili hełmy na grabie, łopaty i miotły! Teren przy placu zabaw przeszedł małą metamorfozę — chwasty dostały wezwanie do ewakuacji, ziemia została przygotowana, a nasza druhna Ania z mistrzowską precyzją zasiała trawę.
Jak widać, akcje ratownicze mamy opanowane… ale ogrodnicze też idą nam całkiem nieźle To jednak dopiero początek!
Przed nami jeszcze: sadzenie drzewek, mycie płotu i nadawanie terenu za strażnicą. Już niedługo będzie tu zielono, kolorowo i jeszcze bardziej przyjaźnie dla najmłodszych.
Dziękujemy wszystkim za pomoc i świetną atmosferę! – czytamy na stronie jednostki OSP Szemborowo.
FOTO: OSP Szemborowo








