Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Strzałkowianin wystąpi w znanym programie

W  programie telewizyjnym TTV wystąpi strzałkowianin, Przemysław Hierowski. Podczas nagrania zaprezentuje produkt, który stworzył wspólnie z Jerzym Czerwonajcio.

Progam „Kto To Kupi?” to szansa dla polskich wynalazców i zwykłych ludzi, którzy wymyślili ciekawe i przydatne w życiu codziennym przedmioty, a teraz chcą je sprzedać i zarobić.

Format cieszy się dużym zainteresowaniem widzów. Ze względu na epidemię koronawirusa eliminacje do nagrania kolejnego odcinka odbyły się w internecie.

W ich wielkim finale znalazł się Przemysław Hierowki. Jurorom i prowadzącym zaprezentował nietypową krajalnicę.

-To pomysł naszego kolegi Jurka Czerwonajcio. Ja współtworzyłem ten projekt od strony technicznej i produkcji- mówi Przemysław Hierowski.

Urządzenie zostało już opatentowane. Jego krótką prezentację możecie obejrzeć TUTAJ. Z kolei TUTAJ zobaczycie cały wspomniany już internetowy finał.

Pomysł zdobył uznanie jurorów i zajmując drugie miejsce zakwalifikował się do nagrania odcinka. To odbędzie się już wkrótce.

O tym kiedy będziecie mogli zobaczyć występ Przemysława Hierowskiego na telewizyjnym ekranie poinformujemy na naszym portalu.

Właśnie wtedy poznamy też decyzję o tym,  w jakiej ilości produkt jego i Jerzego Czerwonajcio kupią inwestorzy. Trzymamy kciuki!

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz