Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Strzałkowska Liga Halowej Piłki Nożnej Dzieci i Młodzieży zakończona

Dla nich piłkarski sezon nigdy się nie kończy. Okazję do sportowej rywalizacji przez całą zimę mieli uczestnicy Strzałkowskiej Ligi Piłki Nożnej dla Dzieci i Młodzieży.

To nowa forma rozgrywek, która zastąpiła organizowaną 12 lat ligę dla seniorów. Przez cały sezon swoje turnieje rozgrywały młodzieżowe drużyny Polanina Strzałkowo, które mierzyły się z innymi zespołami z naszego regionu. W sumie w lidze zagrało około 250 młodych piłkarzy.

Nowa formuła, której pomysłodawcą jest Krzysztof Stefański spotkała się z przychylnością władz Gminy Strzałkowo i z pewnością będzie kontynuowana.

W sobotę miał miejsce ostatni z cyklu turniejów dla żaków młodszych. Ci z rozgrywek, jaki i własnych statystyk, głównie tych związanych ze zdobytymi bramkami również są zadowolni. A goli padło sporo.

 

 

W organizację zmagań włączyli się również trenerzy drużyn młodzieżowych Polanina Strzałkowo. Zarówno oni, jaki szkoleniowcy doceniają tego typu inicjatywy.

Taki samo zdanie mają rodzice, którzy również zaangażowali się w ligę nie tylko dopingując swoje pociechy.

Podczas turniejów podsumowujących każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal, a drużyny bony na zakup sprzętu sportowego ufundowane przez samorząd Gminy Strzałkowo.

Kolejny ligowy sezon ruszy jesienią.

 

*materiał sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *