Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Strzałkowska mleczarnia przedłuża współpracę z SKP

Spółdzielnia Mleczarska Udziałowców w Strzałkowie jedyne przedsiębiorstwo zajmujące się przetwórstwem mleka na obszarze powiatu słupeckiego przedłużyła umowę sponsorską z SKP Słupca.

-Obie strony są przekonane, że podpisana umowa przełoży się na obopólne korzyści. Przypomnijmy, że SKP to na dziś ponad 280 trenujących dzieciaków i młodzieży,  12 grup młodzieżowych z powstającą 13-tą, przy 8 wykwalifikowanych trenerach szkolących na co dzień młodych adeptów piłkarstwa.

W sezonie 2020/2021 drużyna seniorska SKP Słupca zdobyła tytuł Mistrza V ligi grupy 3 Wielkopolskiej, zdobywając jednocześnie awans do IV Ligi Wielkopolskiej, co oznacza grę w 20-zespołowej grupie z zespołami z terenu całego województwa m.in. takimi jak: Victoria Września, Górnik Konin, Mieszko Gniezno, Warta Międzychód, Obra Kościan, Centra Ostrów Wielkopolski czy KKS II Kalisz.

Sezon 2020/2021 to także czas sukcesów drużyn młodzieżowych. Zaraz po młodzikach starszych i trampkarzach starszych kolejny awans do Ligi Wielkopolskiej wywalczyli trampkarze młodsi. Oznacza to, że te właśnie trzy grupy zagrają na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w województwie.

Niezmiernie cieszymy się z kontynuacji współpracy z tak renomowaną, cenioną i uznaną firmą, jaką niewątpliwie jest Spółdzielnia Mleczarska Udziałowców Strzałkowo. Jej produkty są istnym rarytasem spożywczym, chętnie nabywanym przez klientów.

Wspólnie życzymy sobie dalszych sukcesów i powodzenia w codziennych działaniach – czytamy z kolei w komunikacie klubu.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz