Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Strzałkowska nauczycielka z awansem

W Urzędzie Gminy w Strzałkowie odbyło się wręczenie aktu nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego Annie Szmydt.

Nauczycielka Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Strzałkowie pomyślnie zdała egzamin 12 sierpnia, a podczas uroczystego spotkania złożyła ślubowanie.

Serdeczne gratulacje oraz najlepsze życzenia przekazali wójt Dariusz Grzywiński, zastępca wójta Lidia Śmidowicz, dyrektor szkoły Piotr Gałan oraz inspektor oświaty Agnieszka Żelek.


Najnowsze komentarze
 • Noooo. Nie ma to jak po rodzinie się odznaczać.. Tym gmina stoi..

 • Ale jak po rodzinie się odznaczac? By dostać mianowanie nalezy zdac egzamin tak jak wyzej napisano. Gratulacje oraz uroczyste ślubowanie dotyczy każdego kto dany egzamin pomyślnie ukończył. Komentarz bezmyślnie dodany.

  • Ale nie rozumiem, to jest jedyna nauczycielka, ktora tam awansowala?

 • Ktoś ma tutaj ból dupy widocznie. Jeżeli już mowa o szkolnictwie to radzę się trochę do edukować odnośnie awansow w tym sektorze. Pani Ania może mieć nawet prezydenta w rodzinie i to nie zmieni tego, że dany awans z biegiem lat i tak przysługuje. Czy to zwykła Grażyna czy syn Beaty Szydlo (ooo chociaż nie bo on jest księdzem i awanse jedynie na polu finansowym zapewne 😋) po przepracowanej liczbie lat zdaje się EGZAMIN i AWANSUJE. Zresztą komu ja to będę tłumaczyć. Komentarz wyżej ukazuje poziom na jakim mogłaby byc prowadzona rozmowa tak że chyba zrezygnuje bo upadek tak nisko zdecydowanie mógłby zabolec. Nie pozdrawiam 😉

  • Uderz w stół a nożyce się odezwą.

   • Ojej, ojej nie obrazac nauczycieli, tak ciezko pracuja. Przeciez tylko oni maja wykształcenie w Polsce, nikt pozatem. Mam nadzieje, ze PIS przejdzie i da im po dupach, tak jak na to zasługuja.. Precz z karta nauczyciela!!!

    • POZATEM ….wykształcenie widać od razu …;)

  • P. Uznalbym Twoj komentarz za merytoryczny gdyby nie cynizm z Twej strony i pogarda dla inaczej myslacych. Ta mloda osoba napewno zasluzyla sobie na ten awans, jednak faktem jest ze w-ce jest z nia w rodzinie. Uwazam ze nie ma podstaw atakowania osoby ktora fakt ten stwierdzila. A co do Karty Nauczyciela to tez mam nadzieje ze Prawo i Sprawiedliwosc zniesie ten relikt socjalizmu.

 • Nie wiesz co mówisz człowieku. Żeby zdać ten cholerny egzamin, trzeba poświęcić 3 lata życia. I tylko patrzą “miłe” komisje z kuratorium by nauczyciela uwalić i by państwo nie musiało dawać za awans tych paru groszy podwyżki.

  • Akurat w przypadku egzaminu na n-la mianowanego odbywa sie on w urzedzie miasta lub gminy. Dyplomowanie jest w kuratorium. Pozdrawiam wszystkich nauczycieli, ktorzy w tym roku awansowali😀😀😀

 • Nauczycielka która na lekcje przygotowywała sobie “ściągi” ze słówkami, a na prośby dzieci o przetłumaczenie czegoś niezrozumiałego odsyłała do słownika?
  Takich oto mamy nauczycieli w naszym szkolnictwie. No ale oczywiście brawa za zdanie egzaminu czy czegoś tam – oby to zaowocowało w wykonywaniu obowiązków, a nie tylko ubieganiu się o podwyżkę

Dodaj komentarz