Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Strzałkowski DPS ma już 70 lat

Swój jubileusz świętuje Dom Pomocy Społecznej w Strzałkowie.

-Dom Pomocy Społecznej w Strzałkowie pomaga już 70 lat. Dziś odbyła się skromna, ograniczona warunkami pandemii uroczystość jubileuszowa, w której udział wzięli starosta Jacek Bartkowiak i wicestarosta Czesław Dykszak.

Działalność domu koncentruje się na zapewnieniu usług w zakresie bytowym, opiekuńczym i wspomagającym (w tym edukacyjnym) na poziomie obowiązującego standardu, w zakresie i formach wynikających z indywidualnych potrzeb osób w nim przebywających, z uwzględnieniem ich fizycznej i psychicznej sprawności, ze szczególnym naciskiem na utrzymanie i rozwijanie kontaktu z rodziną i społecznością lokalną.

Podczas uroczystości uhonorowano pracowników z najdłuższym stażem pracy w strzałkowskim DPS. Okolicznościowy adres od starosty otrzymali: Bożena Barej – z-ca dyrektora, która pracuje w placówce od 42 lat; Maria Podymska – gł. specjalista (40 lat pracy); Aleksander Śmigielski – rzemieślnik (37 lat pracy); Beata Wojciechowska – pokojowa (34 lata pracy) oraz Jadwiga Kozłowska, kucharka (30 lat pracy).- czytamy na stronie Starostwa- czytamy na stronie Starostwa.

 

 

FOTO: Starostwo Powiatowe w Słupcy


Najnowsze komentarze
  • I tak uplywa zycie powiatowych pracownikow i Pana ex starosty, od przecinania wstegi do kolejnego obiadku. Pan ex starosta kartonowego czeku dla DPS nie zapomnial ? W koncu Pana prezydent D… zdobyl w domach opieki i DPS 100% glosow ! #uszytewybory

    • Weź pigułkę.

Dodaj komentarz