Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Strzelali tylko goście

Końca dobiegają piłkarskie rozgrywki młodzieżowe. Przedostatnia kolejka zmagań przyniosła kilka niespodzianek, jeśli chodzi o ich końcowy rezultat.

Młodzicy młodsi SKP praktycznie przekreślili swoje szanse na tytuł przegrywając na wyjeździe z Psarami Polskimi 2:1. W meczu gole zdobywali tylko słupczanie. Jeden raz do własnej bramki piłkę wbili Kacper Kusiołek i Hubert Grzeszczak. W meczu na szczycie tabeli trampkarze młodsi Wojciecha Henke podejmowali Victorię Września. Mimo wyrównanej gry to goście szybko objęli prowadzenie, które bez wahania podwyższyli. Gole padły po błędach w wyprowadzaniu piłki z własnej połowy przez piłkarzy SKP. Miejscowi walczyli jednak do końca, a do wyrównania doprowadził Kamil Sikorski. Chwilę później silny strzał z ostrego kąta zza pola karnego Konrada Kobylarka dał gola na 2:2. Mimo kilku dogodnych okazji, to wrześnianie po jednej z kontr przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

W derbach powiatu w kategorii juniora młodszego Czarni Ostrowite 3:1 ograli SKP MOS Słupca.Na listę strzelców wśród gospodarzy wpisali się Adam Piguła, Mateusz Papuga i Łukasz Piguła. W końcówce honor słupczan uratował Adam Jaszczak.Takim samym rezultatem zakończył się mecz juniorów ZKS-u Zagórów i Victorii Września, a gracze Jacka Przydrygi po golach Eryka Kopaczewskiego, Łukasz Kotuńskiego i Dawida Małeckiego wygrali 3:1. Wszystkie bramki padły w drugiej połowie spotkania. W swoim ostatnim meczu mistrzowie ligi juniorów starszych, czyli UKS Hagard Strzałkowo ograli na wyjeździe Wartę Eremitę Dobrów 0:2 po bramkach Jakuba Mencla.

Młodzik młodszy
LKS Ślesin-SKP Słupca 2:1

Trampkarz młodszy
SKP MOS Słupca-Victoria Września 2:3

Junior młodszy
ZKS MOS Zagórów-Victoria Września 3:1
Czarni Ostrowite-SKP MOS Słupca 3:1

Junior starszy
Warta Eremita Dobrów-UKS Hagard Strzałkowo 0:2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *