Strzelanina przy Gajowej

Pewne i wysokie zwycięstwo nad Astrą Krotoszyn odnieśli seniorzy SKP Słupca, którzy rozbili swoich rywali aż 6:1.

Mecz od początku przebiegał pod dyktando gospodarzy. Już w 6 minucie wynik otworzył Łukasz Pietrzak, a do przerwy było 3:0 po trafieniach z rzutu rożnego Jakuba Woźniaka oraz Szymona Szczęsnego.

Goście bazowali na stałych fragmentach gry, których wykonanie pozostawiało jednak wiele do życzenia. Słupczanie nie spuścili z tonu i w drugiej połowie trafiali do siatki rywali jeszcze trzykrotnie.

Na listę strzelców wpisali się Kamil Michalak, Łukasz Jaszczak i Łukasz Pietrzak. Honor dla gości uratował natomiast Szymon Polowczyk.

SKP z dorobkiem 12 punktów zajmuje 5 miejsce w swoich rozgrywkach.  Za tydzień zagra na wyjeździe w Odoloanowie.