Sukces lekkoatletek słupeckiej „Trójki”

Reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 3 w Słupcy zajęły ósme miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w Pile.

Dziewczęta w składzie: Angelika Purol, Otylia Górniak, Hanna Ratajczyk, Aleksandra Śledź i Pola Marcinkowska rywalizowały w czwórboju lekkoatletycznym.

Pomimo niełatwych warunków atmosferycznych, dzięki determinacji, wytrwałości i woli walki wywalczyły wysokie, ósme miejsce. Opiekunami drużyny były Joanna Zastawa i Anna Kubicka.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 

FOTO: SP3 Słupca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *