Reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 3 w Słupcy zajęły ósme miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w Pile.
Dziewczęta w składzie: Angelika Purol, Otylia Górniak, Hanna Ratajczyk, Aleksandra Śledź i Pola Marcinkowska rywalizowały w czwórboju lekkoatletycznym.
Pomimo niełatwych warunków atmosferycznych, dzięki determinacji, wytrwałości i woli walki wywalczyły wysokie, ósme miejsce. Opiekunami drużyny były Joanna Zastawa i Anna Kubicka.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
FOTO: SP3 Słupca





