Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Sukces strzałkowskich uczennic

Cztery uczennice Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Strzałkowie zostały nagrodzone za wykonanie wartościowej pracy plastycznej.

Dziewczynki otrzymały dyplomy i atrakcyjne nagrody rzeczowe, a szkoła znaczącą nagrodę pieniężną.

Weronika Koniecpolska z kl. VIII zajęła I miejsce w subregionie konińskim w Konkursie ekologicznym dla dzieci i młodzieży promującego OZE pt. „Cztery pory roku” dla klas VII-VIII.

Zuzanna Trojanowicz z kl. VIII zajęła III miejsce w subregionie konińskim w Konkursie ekologicznym dla dzieci i młodzieży promującego OZE pt. „Cztery pory roku” dla klas VII-VIII.

Julia Wężniejewska z kl. VI zajęła III miejsce w subregionie konińskim w Konkursie ekologicznym dla dzieci i młodzieży promującego OZE pt. „Cztery pory roku” dla klas IV-VI.

Agata Trojanowicz z kl. VIII została wyróżniona w kategorii klas VII-VIII.

W środę 4 września dziewczynki wraz z rodzicami w obecności dyrektora szkoły odebrały nagrody w Urzędzie Marszałkowskim w Poznaniu. -Nagrodzonym uczennicom oraz ich rodzicom i nauczycielce prowadzącej zajęcia plastyczne J.Bednarowicz, serdecznie gratulujemy. Jesteśmy dumni z faktu, że w naszym Strzałkowie idee kreatywnej ekologii są znane wśród naszych wychowanków.- mówią władze szkoły.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz