Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Sukces strzałkowskiego biegacza

Piotr Hierowski ze Strzałkowa został nowym szefem biegowego klubu MaratonyPolskie.PL Team. Drużyna zrzesza kilkudziesięciu zawodników z całego kraju.

W miniony weekend w Wilkowie Drugim koło Grójca przeprowadzone zostały kolejne Mistrzostwa MaratonyPolskie.PL TEAM.  Na dość trudnej trasie zwyciężył Krzysztof Wojtecki z Wilkowa, wicemistrzem został Radosław Ertel z Kępna, a brąz wywalczył Piotr Hierowski ze Strzałkowa. Jak się okazało nie był to jedyny sukces naszego reprezentanta. Impreza połączona była bowiem z wyborami nowych władz i to właśnie Piotr Hierowski wybrany został na szefa klubu. Decyzja była jednogłośna, co dla głównego zainteresowanego okazało się sporym zaskoczeniem. – Wybór ten oznacza znacznie więcej pracy związanych z promocją teamu, reprezentowania go na ważniejszych biegach w Polsce, pomoc w organizowaniu biegów oraz dbanie o wizerunek klubu – mówi Piotr Hierowski. Pomimo nowych obowiązków zawodnik zaznacza, że nie zapomni również o swoich rodzinnych stronach. Przypomnijmy, że poprzednie Mistrzostwa MaratonyPolskie.PL TEAM odbyły się właśnie w Strzałkowie.

FOTO: MaratonyPolskie.pl


Najnowsze komentarze
  • Jestem mieszkańcem południa Polski i żałuję, że Piotr Hierowski nie mieszka w mojej miejscowości. Słupca to ma szczęście ! Gratuluję sukcesów.

  • Nie pisz głupot. On jest ze Strzalkowa nie mamy ze slupca nic wspólnego przypominam Strzalkowo i to my mamy szczęście.

  • Piotr wspaniały człowiek.

Dodaj komentarz