Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Summer Vibes #2 na Wawrzynkach w Słupcy

Kolejny raz z okazji obchodów święta miasta muzyka klubowa opanowała Słupcę.

Wszystko za sprawą drugiej edycji imprezy Summer Vibes.

Na słupeckim targowisku zagrali Bagrol, Matson, Huherko oraz Malos. Oprócz nich support zapewnili Music Crew oraz Emilo.

Wydarzenie podobnie jak przed rokiem cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem.

Impreza trwała do późnej nocy. Film z tego wydarzenia obejrzycie TUTAJ.

Szczegóły na temat wszystkich wydarzeń związanych z Wawrzynkami znajdziecie TUTAJ.

 

Jedna odpowiedź

  1. Wawrzynki i po Wawrzynkach 2023….. trochę refleksji na ten temat…czy były udane,ciekawe nie mnie oceniać ale odbyły się .Pewnie większość zachwycona , część obojętna a część zniesmaczona….
    Moje spostrzeżenie a zarazem uwaga to planowanie godziny zakończenia takich Imprez na targowisku… rozumiem,że targowisko to dobre miejsce i nie w tym problemem…problem to zakończenie Imprezy 22 -23 re 24 z piątku na sobotę czy niedzielę…w okolicy targowiska mieszkają ludzie w większości starsi, schorowani i chcieliby spokoju….a szczytem głupoty organizatorów to był wydarzenie z niedzieli na poniedziałek ….walenie w bęben i cały czas umpa,umpa i idiotyczne okrzyki prowadzącego do garstki małolatów do godz 2 na pełną moc ido 3 trochę ciszej to duże przegięcie tym bardziej,że poniedziałek był dniem pracy i woli poszło do pracy nie wypoczętych…..Panie Burmistrzu to Pan jest decydentem i od Pana to zależy….tylko trochę refleksji na przyszłość… Może zrobić taką Imprezę w pana okolicy zamieszkania i z takim wyciem jak opisałem….ciekaw jestem Pana reakcji????…jak okaże się pozytywna to może powiemy sprawdzam i którejś pięknej nocy damy czadu i zobaczymy Pana reakcje…
    Mieszkajacy wokół targowiska doświadczają już dość udręki i bałaganu ale nikt nie reaguje…. wystarczyłoby tylko w dni targowe godz 7.00 -13.00 zamknąć ul Ratajczaka PROSTE ale nikt nie ma odwagi podjąć takiej decyzji ale na zakłócanie ciszy nocnej to już tak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *